Kalendarz wydarzeń
Październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Warunki korzystania


Serwis DlaFirmy.info.pl, zwany w dalszej części dokumentu Serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez Górnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Powstańców 17 (GARR S.A.).


Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy GARR S.A. a Użytkownikami, czyli osobami korzystającymi z Serwisu.

Odpowiedzialność
Serwis jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych.

Dane publikowane w Serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i według najlepszej wiedzy GARR S.A. mogą być uznane za rzetelne.

GARR S.A. dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji biznesowych lub inwestycyjnych.

Przedstawione w Serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani przepisów o obrocie papierami wartościowymi.

Prawa autorskie
Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu GARR S.A.

Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody GARR S.A.

Ochrona prywatności
GARR S.A. w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Zapoznaj się z Polityką Prywatności DlaFirmy.info.pl
 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE