Kamila Dudek

Human Resources

Psycholog, specjalista ludzkiej osobowości. Praktyk efektywności procesów szkoleniowych. Doświadczenie zawodowe związała z pracą nad zagadnieniami kompetencji, zarówno w wewnętrznych strukturach korporacyjnych, jak i konsultingu. Wykładowca Uczelni Łazarskiego, przedmiotów Employer Branding i Motywowanie Pracowników. Autor artykułów w prasie branżowej (m.in. w Personel i Zarządzanie, Benefit, HRStandard, NF) z zakresu efektywności i jakości procesów HRD oraz publikacji nt. systemów zarządzania kompetencjami. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Doświadczenie zawodowe12.2009 - aktualnie
Konsultant ds. Rekrutacji
Wykorzystuje metodologię prowadzenia wywiadów kompetencyjnych. Dzięki doświadczeniu w prowadzonych wewnętrznych rekrutacjach korporacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze średniego szczebla oraz w niezależnych projektach rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne głównie w sektorach IT, FMCG oraz finansów umiejętnie określa, czego w zakresie analizy kompetencji i rekrutacji wymaga dane stanowisko.

Informacje dodatkoweWspółpracowała z polskim oddziałem austriackiej firmy zajmującej się analizą, rozwojem kompetencji i doradztwem w zakresie zarządzania zmianą, gdzie odpowiadała m.in. za projekty rozwojowe. Posiada doświadczenie w realizacji projektów typu Development Center dla kadry managerskiej. Ma doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz w koordynowaniu i prowadzeniu rekrutacji. Autor programu outplacement. Współrealizowała projekt system efektywności wskaźników szkoleń dla jednej z największych firm w Polsce.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE