Witek Smyk

Nauka

Konsultant w firmie medycznej... więcej »

Dobromił Kucharski

Edukacja

Witam wszystkich na moim profilu. Jeżeli interesujesz się kursami, to na terenie Łodzi załatwiam kursy i szkolenia w Ośrodku Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemby. Odezwij się do mnie jeżeli jest ci potrzebne szkolenie energetyczne, GI - elektryczne... więcej »

Iwona Ratajczak

Rozrywka i rekreacja

Cześć, z tej strony Iwona. Zajmuję się hobbystycznie organizacją konwentów anime, organizowanych przez szkoły i inne jednostki. Konwenty to dziś ogromny biznes. Spójrzmy tylko na San Diego Comic-Con, który w latach 70 XX wieku ściągał zaledwie kilku... więcej »

JOANNA NOWAK

Usługi dla firm

Współpraca z biurem rachunkowym powinna przynosić Klientom korzyści, i tak widzimy naszą rolę. Do swojej pracy podchodzimy z zamiłowaniem oraz rzetelnością. Zapraszamy do współpracy !!!... więcej »

Jarosław Cechowski

Motoryzacja i transport

Zajmujemy się sprzedażą filtrów paliwa, pompa do dystrybutorów, węży przemysłowych, liczników do oleju napędowego oraz innej armatury... więcej »

Mateusz Hauer

Informatyka

Projektowanie unikatowych i funkcjonalnych stron internetowych w hauerpower studio. Opracowywanie makiet funkcjonalnych i budowa czytelnych oraz przejrzystych stron internetowych. Tworzenie stron www ściśle dopasowanych do potrzeb konkretnej grupy o... więcej »

Awaryjne Otwieranie Drzwi

usługi

ratuję klinetów z opresji kiedy zawodzą zamki. Działam solidnie. ... więcej »

lehuwer leh

Akumulatory

chidusz.com/pity ... więcej »

Mirosław Nycz

Grafika, poligrafia, fotografia

Jesteśmy prężnie działającą drukarnią online. Nasze usługi to kalendarze trójdzielne i jednodzielne. To nasza główna specjalizacja. Wąski zakres oferowanych usług pozwala nam świadczyć je na bardzo wysokim poziomie. Nasze kalendarze trójdzielne sprze... więcej »

Marianka Mała

Innowacje

Prowadzę własną restaurację. Zajmuję się dbaniem o wizerunek firmy, przez co ostatnio zainwestowaliśmy również w reklamową odzież gastronomiczną. Staramy się tworzyć spójny obraz knajpy. Jest to dla nas wyzwanie. Na rynku znajdujemy się od niecałego ... więcej »

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE