JOANNA NOWAK

Usługi dla firm

Współpraca z biurem rachunkowym powinna przynosić Klientom korzyści, i tak widzimy naszą rolę. Do swojej pracy podchodzimy z zamiłowaniem oraz rzetelnością. Zapraszamy do współpracy !!!... więcej »

Jarosław Cechowski

Motoryzacja i transport

Zajmujemy się sprzedażą filtrów paliwa, pompa do dystrybutorów, węży przemysłowych, liczników do oleju napędowego oraz innej armatury... więcej »

Mateusz Hauer

Informatyka

Projektowanie unikatowych i funkcjonalnych stron internetowych w hauerpower studio. Opracowywanie makiet funkcjonalnych i budowa czytelnych oraz przejrzystych stron internetowych. Tworzenie stron www ściśle dopasowanych do potrzeb konkretnej grupy o... więcej »

Awaryjne Otwieranie Drzwi

usługi

ratuję klinetów z opresji kiedy zawodzą zamki. Działam solidnie. ... więcej »

lehuwer leh

Akumulatory

chidusz.com/pity ... więcej »

Mirosław Nycz

Grafika, poligrafia, fotografia

Jesteśmy prężnie działającą drukarnią online. Nasze usługi to kalendarze trójdzielne i jednodzielne. To nasza główna specjalizacja. Wąski zakres oferowanych usług pozwala nam świadczyć je na bardzo wysokim poziomie. Nasze kalendarze trójdzielne sprze... więcej »

Marianka Mała

Innowacje

Prowadzę własną restaurację. Zajmuję się dbaniem o wizerunek firmy, przez co ostatnio zainwestowaliśmy również w reklamową odzież gastronomiczną. Staramy się tworzyć spójny obraz knajpy. Jest to dla nas wyzwanie. Na rynku znajdujemy się od niecałego ... więcej »

Dorota Frydrych

Transport Przewóz osób

Oferujemy wynajem autobusów, autokarów i busów. Autobusy obsługiwane są przez wysoko wykwalifikowanych kierowców posiadających wieloletnie doświadczenie w przewozie osób. Podróż z nami jest bezpieczna i przyjemna. Gwarantujemy wysoki poziom świadczon... więcej »

A. W. Gromotka

Usługi dla każdego

Wykonujemy usługi w zakresie: - rozliczeń podatków holenderskich, - wniosków o dodatki i ulgi podatkowe, - zasiłków i świadczeń rentowych i emerytalnych, - wniosków o zwolnienie świadczeń rentowo-emerytalnych z holenderskiego opodatkowania, - tłumacz... więcej »

Fachmistrz PL

Usługi dla każdego

Fachistrz.pl to najlepsi elektrycy, hydraulicy i ślusarze dostępni w jednym miejscu! Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy złotej rączki odwiedź Fachmistrz.pl i zamów usługi specjalisty online, a Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 15 minut! Nas... więcej »

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE