Mateusz Hauer

Informatyka

Projektowanie unikatowych i funkcjonalnych stron internetowych w hauerpower studio. Opracowywanie makiet funkcjonalnych i budowa czytelnych oraz przejrzystych stron internetowych. Tworzenie stron www ściśle dopasowanych do potrzeb konkretnej grupy o... więcej »

Michał Pozownik

Informatyka

Witam, nazywam się Michał Pozownik, mam 31 lat, jestem pracownikiem firmy Lenovo. Z wykształcenia jestem informatykiem. Wraz z narzeczoną mieszkamy w Poznaniu. Lubie aktywnie spędzać wolne chwile, interesuje się astronomią. ... więcej »

Monika Misiak

Informatyka

Zamuję sie programowaniem... więcej »

DATA Lab Dariusz Jarczyński

Informatyka

Jestem właścicielem firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych. Każdy zgłaszający się do DATA Lab klient może być pewien, że odzysk danych odbywać się będzie w profesjnalnym laboratorium według ściśle określonych procedur. Na początek nośnik pam... więcej »

Radosław Smilgin

Informatyka

Samodzielny konsultant, freelancer w zakresie testowania oprogramowania, trener szkoleń dla testerów i menadżerów testów. Właściciel portalu testerzy.pl; Współtwórca: oceniarka.testerzy.pl; zlastrona.org; forum.testerzy.pl Autor publikacji z obszar... więcej »

Mikołaj Jopczyński

Informatyka

Właściciel i założyciel firmy. Od 2006 skutecznie promuje idee szybkiego, bezprzewodowego dostępu do sieci Internet w tychach. Zapalony fotograf, marketingowiec oraz szkoleniowiec.... więcej »

Strona: 1
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE