JOANNA NOWAK

Usługi dla firm

Współpraca z biurem rachunkowym powinna przynosić Klientom korzyści, i tak widzimy naszą rolę. Do swojej pracy podchodzimy z zamiłowaniem oraz rzetelnością. Zapraszamy do współpracy !!!... więcej »

Maciek Biznes

Usługi dla firm

wkrótce... więcej »

MARIUSZ NOWAK

Usługi dla firm

PRZETARGI , KOSZTORYSY... więcej »

Piotr Ziółek

Usługi dla firm

Dyrektor Handlowy WinCon. Sp. z o.o. ... więcej »

Anna Bujok

Usługi dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń, kongresów, konferencji dot. rezerwacji sal konferencyjnych, bazy noclegowej, wyżywienia i wszelkich imprez współtowarzyszących. Specjalizujemy się w organizacji imprez motywacyjnych, integracyjnych, kuli... więcej »

Dariusz Szczecina

Usługi dla firm

Działania naszej Kancelarii koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Z entuzjazmem podejmujemy się także świadczenia pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych. W ramach prowadzonej obsługi prawnej ofer... więcej »

Jolanta Kuźnicka

Usługi dla firm

Kompleksowa obsługa Firm w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.... więcej »

Paweł Pudo

Usługi dla firm

Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek , kopiarek , faksów. Serwis i doradztwo. Ślask -dostawa gratis ***... więcej »

Joanna Nalewajko

Usługi dla firm

Świadczymy usługi firmom zainteresowanym rozwojem eksportu i nawiązaniem kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Oferujemy między innymi: - przygotowanie planu rozwoju eksportu (strategia eksportowa przedsiębiorstwa) - badania rynków zagran... więcej »

Ewa PELC

Usługi dla firm

Doświadczenie w edukacji osób dorosłych - 15 lat, Doświadczenie w finansach osobistych i firm - 6 lat, Doświadczenie w aplikacjach o środki z funduszy i UE - 5 lat... więcej »

Strona: 1 2
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE