Anga - Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.


ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. jest rdzennie polską, prywatną firmą produkcyjną, utworzoną w 1981 roku. Siedziba naszej firmy jest usytuowana w południowej Polsce, na Podbeskidziu (woj. śląskie), w miejscowości KOZY, w pobliżu Bielska-Biał... więcej »

AQUA SA


Misją Spółki Akcyjnej AQUA jest harmonijne i łączne osiąganie zadowolenia jej klientów, akcjonariuszy i załogi przy jednoczesnym ograniczaniu wpływu działalności na środowisko naturalne. Szczególną misją jest niezawodne dostarczanie wysokiej jakości... więcej »

Badania Środowiska Pracy Usługi BHP - Krzysztof Pala


Badania środowiska pracy, usługi bhp, Katowice.... więcej »

BARG Laboratorium Budowlane Sp. z o.o.


Nasza firma od 1997 roku z powodzeniem rozwija się na polskim rynku. W naszych sześciu oddziałach oraz w odpowiednio wyposażonych laboratoriach polowych organizowanych na budowach jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym regionie kraju. Ponad dwudzie... więcej »

Biolabor Sp. z o.o. - Laboratorium Mikrobiologiczne


BIOLABOR Laboratorium Mikrobiologiczne powstało jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem polskim w dniu 1 czerwca 2005 roku. Od początku działalności postawiło sobie za cel orientację na potrzeby klienta, jakość wykonywanych usług ora... więcej »

Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego Zdzisław Szpargała - Laboratorium Badań Środowiska Pracy


Oferujemy pełną obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Nasza oferta adresowana jest do wszystkich firm, które dążą do spełnienia wymagań przepisów prawa pracy. Świadczymy kompleksowe usługi na zasadach outsourcingu dys... więcej »

Business Angel Seedfund Sp. z o.o. S.K.A.


Business Angel Seedfund (BAS) wyróżnia się wśród funduszy. Jesteśmy pierwszym funduszem zalążkowym stworzonym przez aniołów biznesu. BAS został stworzony nie przez finansową instytucję, ale przez prywatnych przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w P... więcej »

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego Spółka Akcyjna - Laboratorium Badań i Opiniowania Sprzętu


Działalność Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego S.A. można podzielić na trzy kategorie: - interwencyjną w zakresie udzielania pomocy górnikom i kopalniom zagrożonym skutkami zdarzeń związanych z pożarami podziemnymi, wybuchami gazów kopalnianych... więcej »

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. - Centrum Badań Węgla i Środowiska


Zespół Pracowni Badań Węgla oferuje pełny zakres usług pozwalający precyzyjnie określić parametry jakościowe węgli i dokonać analizy typu węgla. Zakres ten obejmuje: * badania fizykochemiczne węgla i popiołu z węgla, - badania petrograficzne węgl... więcej »

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej - Pracownia Badań Jakościowych


Podstawowe dziedziny naszej działalności obejmują: - materiały izolacji cieplnej w budownictwie; - materiały izolacji wodochronnych, głownie wodochronnych; - materiały włókno-cementowe stosowane do pokryć dachowych i okładzin elewacyjnych.... więcej »

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE