DaVinci Capital spółka z o.o.

Finanse i ubezpieczenia

Często słyszymy pytanie: co wy tak naprawdę robicie? Odpowiedź jest krótka i prosta: zakładamy spółki. A po co? Powód jest w zasadzie jeden. Na pewno nie jesteśmy altruistami i nie robimy tego z dobroci serca. Celem jest kasa, bo o to chodzi w każdy... więcej »

Phenomind Ventures S.A.

Finanse i ubezpieczenia

Jesteśmy funduszem venture capital, inwestującym w dynamicznie rosnące, perspektywiczne przedsięwzięcia, głównie zakresu nowych technologii. Interesują nas firmy działające w takich obszarach jak: internet, mobile, e-commerce, nowoczesne media, rozr... więcej »

Śląska Sieć Aniołów Biznesu SilBAN

Finanse i ubezpieczenia

Śląska Sieć Aniołów Biznesu SilBAN umożliwia kontakty między pomysłodawcami innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych, którzy nie posiadają dostatecznego kapitału dla realizacji swojego przedsięwzięcia, a Aniołami. Korzyści dla Przedsiębiorcy/Pomysł... więcej »

Business Angel Seedfund Sp. z o.o. S.K.A.

Finanse i ubezpieczenia

Business Angel Seedfund (BAS) wyróżnia się wśród funduszy. Jesteśmy pierwszym funduszem zalążkowym stworzonym przez aniołów biznesu. BAS został stworzony nie przez finansową instytucję, ale przez prywatnych przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w P... więcej »

Strona: 1
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE