WRZOS-POL Józef Wrzosok - Laboratorium WRZOS-POL

Budownictwo

Laboratorium Firmy WRZOS-POL wykonuje badania warstw konstrukcyjnych, gruntów i kruszyw w zakresie: * określania modułów odkształcenia metodą VSS * stopień zagęszczenia * wskaźnik zagęszczenia * maksymalna gęstość objętościowa i wilgotność optymalna ... więcej »

Paneltech Sp. z o.o. - Laboratorium Ochrony Środowiska i Pracy

Budownictwo

Akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie Laboratorium Ochrony Środowiska i Pracy oferuje wykonanie badań czynników szkodliwych na stanowiskach pracy w zakresie: - pomiarów stężeń pyłów przemysłowych i substancji chemicznych, - pomi... więcej »

Górażdże Cement S.A. - Laboratorium Procesu

Budownictwo

Górażdże Cement S.A. jest wiodącym producentem cementu na polskim rynku. Spółka oferuje kilkanaście rodzajów cementu : - cementy portlandzkie (CEM I) - cementy portlandzkie wieloskładnikowe (CEM II) - cementy hutnicze (CEM III) - oraz cement wie... więcej »

Górażdże Cement S.A. - Laboratorium Materiałów Budowlanych

Budownictwo

Podstawowym celem działania Laboratorium Materiałów Budowlanych jest uzyskanie jak najwyższej satysfakcji Klientów ze współpracy z Grupą Górażdże (Górażdże Cement, Górażdże Beton, Górażdże Kruszywa). Praca Laboratorium jest także dużym wsparciem i ro... więcej »

Laboratorium Inżynierii Lądowej LABOTEST Sp. z o.o.

Budownictwo

Potrafimy wykonać wszelkie prace z zakresu kontroli jakości w budownictwie inżynieryjnym, zgodnie z polskimi i europejskimi normami ponieważ jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców sprawdzonych na największych budowach w Polsce.... więcej »

Eurovia Polska S.A. - Laboratorium Główne

Budownictwo

PODSTAWOWE INFORMACJE Eurovia Polska S.A., pod tą nazwą, na polskim rynku budowlanym działa od 2003 roku. W 2007 roku przedsiębiorstwo powiększyło swoją organizację i od tego czasu aktywnie działa na rynku budownictwa drogowego na terenie całego kr... więcej »

BARG Laboratorium Budowlane Sp. z o.o.

Budownictwo

Nasza firma od 1997 roku z powodzeniem rozwija się na polskim rynku. W naszych sześciu oddziałach oraz w odpowiednio wyposażonych laboratoriach polowych organizowanych na budowach jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym regionie kraju. Ponad dwudzie... więcej »

Laboratorium Techniki Budowlanej S.C. B.Wójtowicz, A.Żyła, M.Żyła

Budownictwo

Nasze Laboratorium działa na rynku stolarki okiennej od roku 2000 wykonując następujące badania: * badania pełne wstępne; * badania okresowe stolarki okiennej; * oznaczenie wytrzymałości zgrzewanych naroży i połączeń w kształcie T (PVC); * oznaczenie... więcej »

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej - Pracownia Badań Jakościowych

Budownictwo

Podstawowe dziedziny naszej działalności obejmują: - materiały izolacji cieplnej w budownictwie; - materiały izolacji wodochronnych, głownie wodochronnych; - materiały włókno-cementowe stosowane do pokryć dachowych i okładzin elewacyjnych.... więcej »

Strona: 1
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE