Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Alumast SA -Już wkrótce europejski lider w produkcji masztów flagowych!


Porady ekspertów | Zarządzanie 2007-02-05 09:02:56

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Kiedy słyszymy maszt to pierwszej kolejności wyobrażamy sobie czy to maszt odgromowy, żeglarski czy antenowy. Jeżeli jednak sprecyzujemy i powiemy maszt reklamowy to już nikt nie ma wątpliwości, że chodzi o formę reklamy.

Tak naprawdę jeszcze kilkanaście lat temu problemem było przypasowanie masztu reklamowego na zasadzie skojarzeń: stacja benzynowa – maszt z reklamą, supermarketmarket – maszt z reklamą, firma – maszt z reklamą.

W chwili obecnej  maszt reklamowy oprócz funkcji czysto identyfikacyjnej stanowi o prestiżu firmy. Kiedy technika zadruku weszła na zupełnie inny poziom maszt reklamowy wyposażony w dobrej jakości flagę z daleka przyciąga wzrok. W interesie firmy natomiast jest czy będzie za jego pomocą kojarzony dobrze czy też źle. Wiadomo jest że wśród zwiększającej się liczby producentów, dystrybutorów, usługodawców dobrze jest być zauważonym i dobrze kojarzonym. Dlatego na przestrzeni lat wzrosło zapotrzebowanie na maszty reklamowe.

Tendencja niezawodnie będzie się utrzymywała chociażby z uwagi na rozwój szeroko rozumianej reklamy zewnętrznej. Trend ten dobrze rozumiała i rozumie nasza firma i dzięki temu od momentu jej powstania - osiem lat temu, do chwili obecnej – ciągle udoskonala i modernizuje swoje produkty odnosząc sukces stając się jednocześnie liderem w branży.
Dlatego z jednej strony znając potrzeby ostatecznego odbiorcy reklamy i naszego bezpośredniego klienta dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt oprócz faktu bycia DOBRYM (przez co rozumiemy: estetyczny wizualnie, bezpieczny, solidny, trwały, etc.) miał zapewnioną gwarancję wieloletniego użytkowania i serwisu.

Możemy śmiało przypuszczać, że właśnie dzięki przyjętej polityce firmy jakim jest satysfakcja klienta nasze maszty są wizytówką setek urzędów, sieci marketów, stacji benzynowych, różnego rodzaju firm wśród których wymienić należy chociażby takie jak: Pałac Namiestnikowski, Belweder, dach biurowca Fokus w Warszawie, Pałacyk Prezydencki w Wiśle, Centrum Olimpijskie w Warszawie i wiele innych .   

Alumast SA
Już wkrótce europejski lider w produkcji masztów flagowych!
www.alumast.eu

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: moment produkcja polityka problem klient centrum produkt rozwój firma zasada europejski należy
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE