Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Laury Umiejętności i Kompetencji rozdane


Wiadomości | Prawo 2007-01-31 08:44:42

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

27 stycznia w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach po raz 15 wręczono prestiżowe Laury Umiejętności i Kompetencji. Corocznym organizatorem Laurów jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z izbami gospodarczymi w Bielsku - Białej, Częstochowie, Opolu i Rybniku.
Od piętnastu lat Kapituła Laurów złożona z osobistości życia społecznego, cieszących się uznaniem i autorytetem przedstawicieli świata nauki różnych dyscyplin nagradza Diamentowymi, Kryształowymi, Platynowymi i Złotymi Laurami Umiejętności i Kompetencji autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury, sztuki, polityki, przedsiębiorczych ludzi wnoszących nieoceniony wkład na rozwój kraju, wizerunek Polski w świecie oraz firmy legitymujące się sukcesem gospodarczym.

Diamentowy Laur Umiejętności i Kompetencji w tym roku odebrał profesor Władysław Bartoszewski - polityk, historyk, działacz społeczny i kulturalny.

Celem Kapituły Laurów jest promocja dobrych praktyk gospodarczych, promowanie i nagradzanie tych firm, które odniosły sukces gospodarczy. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się takie firmy jak: ENERGOINSTAL SA, POLIMEX-MOSTOSTAL SA, Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki "CARBOAUTOMATYKA" SA.

Szczegółowe informacje nt. Laurów Umiejętności i Kompetencji dostępne są na stronie Organizatora

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: nauka biuro promocja umiejętności przedstawiciel praktyka polityka polityk centrum kraj rozwój projekty firma rok polski informacja polska cel
Opracowano we współpracy z:
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
http://www.rig.katowice.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE