Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Polski Produkt Przyszłości - XI edycja


Wiadomości | Zarządzanie 2007-01-26 12:36:26

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje XI edycję Konkursu "Polski Produkt Przyszłości" pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów. Celem konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

Do konkursu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne, na przykład: jednostki badawczo-rozwojowe, instytuty naukowe, przedsiębiorstwa, zakłady doświadczalne, indywidualni wynalazcy itp., z krajów Unii Europejskiej.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przedstawienie projektu nowego, innowacyjnego wyrobu lub technologii. Do Konkursu mogą być zgłaszane programy informatyczne, jednak tylko i wyłącznie jako elementy sterowania procesem technologicznym.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

Nagroda w kategorii „Wyrób Przyszłości” i w kategorii „Technologia Przyszłości” przyznawana jest za propozycję nowego, innowacyjnego produktu doprowadzonego najdalej do etapu prac wdrożeniowych. Zdobywcy Nagrody "Polski Produkt Przyszłości" zarówno w kategorii "Wyrób Przyszłości" jak i "Technologia Przyszłości" otrzymują:

Oprócz Nagród mogą być przyznawane również wyróżnienia, a wyróżnieni otrzymują:

Bliższe informacje, wymagania formalne oraz potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie Portalu Innowacji.

Tagi: promocja jednostka produkt unia innowacja przedsiębiorstwa technologia warunek agencja dokument przedsiębiorczości pomoc praca projekt polski informacja program polska osoba cel rynek europejski
Źródło: Portal Innowacji
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE