Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Dofinansowane szkolenie: Handel elektroniczny w biznesie międzynarodowym


Wydarzenia | Marketing 2006-10-18 12:41:42

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na szkolenie organizowane w ramach programu edukacyjnego AKADEMIA HANDLU ZAGRANICZNEGO: Handel elektroniczny w biznesie międzynarodowym, finansowanego w 50% przez Ministerstwo Gospodarki.

Celem szkolenia jest omówienie problematyki prawnej handlu elektronicznego w Polsce i UE. Ponadto w trakcie szkolenia poruszane będą zagadnienia dotyczące stosowania podpisu elektronicznego w obrocie gospodarczym w odniesieniu do regulacji UE oraz prawa polskiego. Przedstawione zostaną także warunki ochrony konsumenta w związku z zawarciem umowy w postaci elektronicznej na odległość.

Miejsce: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Termin szkolenia: 16.11.2006r.

Kto może skorzystać z dofinansowania: Pomoc w ramach programu Akademia Handlu Zagranicznego (dotację) może uzyskać przedsibiorca:
- będący osobą fizyczną, który zgłosił się do udziału w szkoleniu,
- lub wskazana przez przedsiębiorcę osoba fizyczna, zatrudniona u niego na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę albo pełniąca funkcję w jego organach.

Metodologia: wykład połączony z prezentacją i dyskusją.

Koszt udziału w szkoleniu: po dofinansowaniu 98 zł od osoby. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia, w trakcie szkolenia zostanie zapewniony poczęstunek.

Szczegółowe informacje nt. szkolenia, program oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Tagi: karta uczestnik organ ministerstwo ochrona warunek pomoc prawo polski informacja program polska osoba umowa cel termin koszt gospodarka
Opracowano we współpracy z:
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
http://www.rig.katowice.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE