Kalendarz wydarzeń
Październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Zarządzania firmą w sprawnej komunikacji


Wiadomości | Zarządzanie 2006-09-26 09:07:12

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

W dzisiejszych czasach o sukcesie firmy często decyduje innowacyjność, elastyczność, szybkość dostępu do informacji oraz jej wymiany. Sprawna komunikacja jest zatem czynnikiem warunkującym rozwój firmy oraz narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej.

Dlatego też w procesach decyzyjnych zarządu oraz kadry kierowniczej coraz to większą rolę zaczynają odgrywać systemy komunikacyjne, a pośród nich systemy wideokonferencyjne pozwalające na błyskawiczną komunikację wielu ludzi znajdujących się w odrębnych miejscach na całym świecie.
 
Zastosowanie aplikacji do wideokonferencji jest nowym rozwiązaniem na rynku polskim. Systemy takie udostępniają zaskakująco wysoką funkcjonalności przy niskich kosztach użytkowania. Za pośrednictwem systemu każda firma może poprowadzić wideokonferencję bez konieczności wynajmu sali konferencyjnej lub zakupu całego zaplecza technicznego. System umożliwia zwołanie wewnętrznego zebrania firmowego, niezależnie od obecności wszystkich pracowników w jednym miejscu.

Zaletą profesjonalnych systemów jest fakt, iż nie ograniczają ilości użytkowników biorących udział w jednej konferencji. Poza tym posiadają rozbudowany panel administracyjny umożliwiający zarządzanie kontami oraz nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom. Z systemu można korzystać również za pośrednictwem strony WWW, dzięki czemu nie mając dostępu do własnego komputera, zawsze można dołączyć do konferencji, bądź zorganizować nową zapraszając do niej osoby ze swojej bazy kontaktów zapisanych w systemie. Organizator spotkania może także zapraszać osoby, które nie posiadają konta w systemie. Dołączają oni do konferencji logując się jako Gość.

We współczesnym świecie, aby firma mogła rozwijać się musi ciągle poszukiwać jak najlepszych sposobów, które uczynią jej ofertę atrakcyjną i wyróżnią firmę na rynku wysoce konkurencyjnym.  Systemy do wideokonferencji ze względu na szeroki zakres funkcjonalny oraz niskie ceny, dają duże możliwości wykorzystania komunikacji we wszystkich gałęziach gospodarki, zarowno w firmach jednoosobowych jak i w wielooddziałowych holdingach . Usługa ta w rękach przedsiębiorcy, to poprawa wydajności pracy, jak również oszczędność czasu oraz kosztów, duża elastyczność reagowania na nowe sytuacje rynkowe oraz budowanie wizerunku firmy nowoczesnej, wyprzedzającej tendencje rynkowe.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: zakup rozwój możliwości cena konferencja koszty przedsiębiorcy firma praca polski informacja osoba rynek koszt gospodarka system
Źródło: www.technologie.nf.pl
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE