Kalendarz wydarzeń
Październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

"Nowe metody na Nowe czasy" - rusza projekt szkoleniowy dla śląskich firm


Wiadomości | Kadry 2006-09-15 13:34:40

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Rusza projekt szkoleniowy "Nowe metody na Nowe czasy" dofinansowywany ze środków europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). W ramach projektu przeszkolonych zostanie 480 menedżerów i pracowników z około 140 śląskich firm. Szkolenia odbywać się będą do grudnia 2007 i obejmować 16 tematów szkoleniowych z zakresu zarządzania, zasobów ludzkich, marketingu, komunikacji interpersonalnej oraz sprzedaży. Projekt realizowany przez Górnośląską Agencję Rozwoju Regiolanego S.A. oraz firmę doradztwa personalnego L.Grant Polska z Katowic.

- Udział w projekcie "Nowe metody na Nowe czasy" umożliwi śląskim pracodawcom podniesienie kwalifikacji swoich i swoich pracowników przy minimalnych nakładach - mówi Katarzyna Renka Kierownik Projektu - Nowa wiedza i umiejętności nabyte przez uczestników szkoleń pozwolą śląskim firmom jeszcze skuteczniej konkurować na rynku oraz efektywniej rozwijać swoją działalność, dodaje.

Projekt szkoleniowy “Nowe metody na Nowe czasy” jest skierowany do właścicieli oraz zarządzających firmami z województwa śląskiego, którzy chcą dostosować kompetencje swoje i swoich pracowników do nowych wyzwań rynkowych. Szkolenia proponowane w ramach projektu wypełniają istniejącą na rynku lukę pomiędzy szkoleniami skierowanymi do klienta "masowego", a szkoleniami zamkniętymi, prowadzonymi dla wybranych grup osób zarządzająch lub pracowników. Adresatami szkoleń są zarówno duże firmy jak również firmy działające w ramach sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

 Szkolenia prowadzone będą w 16 tematach szkoleniowych podzielonych na 6 grup tematycznych: efektywny menadżer, kapitał ludzki firmy, efektywny zespół, marketing i promocja, zarządzanie sprzedażą, organizacja w okresie zmian. Programy szkoleń ukierunkowane są na podniesienie sprawności organizacyjnej firm oraz wzmocnienie ich pozycji rynkowej, a także zwiększenie lojalności i motywacji osób zarządzających i pracowników.

 Wszystkie szkolenia będą odbywać się w Katowicach. Koszt udziału w szkoleniach dofinansowywany jest do wysokości 80% ze środków Unii Europejskiej. W ramach projektu “Nowe metody na nowe czasy” odbędzie się 67 edycji szkoleń 2,3 i 4 dniowych szkoleń.

Więcej informacji mozna uzyskać na stronie www.nowemetody.garr.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: metoda doradztwo promocja umiejętności szkolenia wiedza klient województwo sektor organizacja unia działalność firma projekt polski informacja fundusz program polska 2007 pracodawca rynek przedsiębiorstw koszt europejski
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE