Kalendarz wydarzeń
Październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu STAWIAMY NA JAKOŚĆ W ZARZĄDZANIU


Wiadomości | Zarządzanie 2006-09-04 09:54:33

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz partner projektu TÜV NORD POLSKA Sp. z o.o. zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu Systemów Zarządzania Jakością.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz oczekiwanim przedsiębiorców Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach opracowała projekt szkoleniowy z zakresu Systemów Zarządzania Jakością "Stawiamy na JAKOŚĆ w Zarządzaniu". Projekt ten jest unikatowy w skali regionu z uwagi na 100% dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych oraz szeroki zakres tematyczny dotyczący Systemów Jakości. Bezpłatne szkolenia w ramach projektu są skierowane do osób pracujących, zamieszkujących teren województwa śląskiego, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poza godzinami pracy. W projekcie przewidziano organizację 2 konferencji otwierających każdą edycję. Projekt bedzie realizowany w partnerstwie z TÜV NORD POLSKA Sp. z o.o.

Projekt obejmuje 2 edycje, w każdej edycji znajduje się 5 paneli szkoleniowych. W obrębie każdego panelu szkoleniowego znajdują się 2 moduły tematyczne. Uczestnicy szkoleń będą mogli wybrać tylko jeden moduł w całym projekcie. Każdy moduł zakończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu m.in. specjalisty, auditora, pełnomocnika lub menedżera jakosci.

Projekt trwa od sierpnia 2006r. do grudnia 2007r. Zajęcia będą się odbywać w centrum Katowic w soboty i niedziele począwszy od 6 października 2006r.

Projekt obejmuje 5 paneli o następującej tematyce:

1. SYSTEMY ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

2. ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI

3. SYSTEMY ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

4. SYSTEMY ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO

5. SYSTEMY ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY

Rekrutacja:

tel. (032) 781-48-56, email: adej@rig.katowice.pl

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO ORAZ BUDŻETU PAŃSTWA W RAMACH ZINTEGROWANEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO ROZWOJU REGIONALNEGO.

PROJEKT JEST REALIZOWANY POD NADZOREM WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W KATOWICACH

Szczegółowe informcje nt. Projektu dostepne są na stronie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Tagi: teren szkolenia uczestnik województwo centrum unia godzina konferencja przedsiębiorców praca projekt polski informacja fundusz program polska rynek europejski system
Opracowano we współpracy z:
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
http://www.rig.katowice.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE