Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Systemy zarządzania dokumentami


Wiadomości | Prawo 2006-08-11 11:18:59

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Ochronę informacji w firmie mogą zapewnić systemy, które rygorystycznie strzgą prawa dostępu do dokumentów i udzielają go tylko osobom posiadającym odpowiednie zezwolenie. Systemy zarządzania dokumentami usprawniają pracę i obniżają koszty funkcjonowania firmy.

Wraz z rozwojem firmy rośnie liczba pracowników i krążących po firmie dokumentów. Zarządzanie informacją staje się procesem coraz bardziej skomplikowanym, zabiera coraz więcej czasu i pochłania zaangażowanie wielu osób.

Dlatego też warto inwestować w systemy zarządzania dokumentami. Systemy te łatwo konfiguruje się z powszechnie używanymi aplikacjami  takimi jak Word, Excel, Access czy Navision. Mogą też one działać poprzez dostęp internetowy na stronach. Dzieki tej opcji możliwia jest również  komfortowa praca poza biurem - w domu, w hotelu czy kawiarence internetowej.

Ponadto systemy te można modyfikować zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klienta. Ta właściwość sprawia, że systemy znajdują zastosowanie w firmach bardzo zróżnicowanych zarówno pod względem wielkości, jak i charakteru działalności.

Systemy te są dostępne w wersji otwartej, możliwej do zastosowania w każdej firmie oraz w wersjach dostosowanych do poszczególnych branż, takich jak np. finanse, sektor publiczny, usługi, przemysł, energetyka, gazownictwo oraz wodociągi i kanalizacja.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: biuro klient sektor usługi dokument firma praca prawo informacja działalności osoba koszt system
Źródło: www.infor.pl
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE