Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Innowacje z Warmii i Mazur


Wiadomości | Badania i Rozwój 2012-03-09 10:22:32

W związku z realizacją Projektu INNOWACJE z Warmii i Mazur 1 marca ruszył nabór Uczestniczek i Uczestników, którzy chcieliby w przyszłości założyć własną firmę typu spin off. Celem Projektu jest stworzenie pełnej dokumentacji przedsięwzięcia typu spin off, dzięki której naukowcy będą mieli szansę na pozyskanie inwestorów.

Projekt realizowany jest w ramach umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez Fundację na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy „Nowe Media” w Olsztynie.

Projekt adresowany jest do:

Dzięki wsparciu z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w Projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów z nim związanych, a szkolenia będą odbywać się w renomowanych centrach konferencyjnych i hotelach w Polsce.
W ramach projektu zapewniamy profesjonalną kadrę szkoleniową, noclegi, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu. Projekt przewiduje realizację programu szkoleniowego dla uczestników z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego

Na realizację programu szkoleniowego składać się będą:

Projekt zakłada przyjęcie tylko 20 Uczestniczek i Uczestników.

Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie będzie miał przygotowaną profesjonalną dokumentację przedsięwzięcia typu spin off oraz otrzyma stosowne zaświadczenie (na druku MEN) o ukończeniu szkolenia oraz unikatowy certyfikat.

Organizatorzy wierzą, iż ich doświadczenie w tworzeniu pomostów pomiędzy nauką i biznesem i wiedza którą przekażą pozwoli uczestnikom na komercjalizację własnych wynalazków i wyników prac badawczych i zaistnienie naukowców w obszarze biznesu z korzyściami dla obu stron.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona !

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numer telefonu 89 541 29 15 lub 798 495 632 bądź drogą elektroniczną: biuro@iwm.fnm.pl.

Strona projektu: www.iwm.fnm.pl

Tagi: innowacyjność projekt biznes i nauka
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE