Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

W marcu Regionalny Punkt Konsultacyjny KSU czynny dłużej


Wiadomości | Dotacje 2012-03-02 08:53:29

W związku z rozpoczęciem kolejnego projektu dotyczącego świadczenia bezpłatnych usług informacyjnych dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej Regionalny Punkt Konsultacyjny KSU w GARR S.A. w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych zarejestrowaniem lub rozwijaniem swoich firm na bezpłatne konsultacje.

Zadaniem PK KSU jest dostarczenie przedsiębiorcom lub osobom fizycznym zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą wiedzy umożliwiającej podjęcia świadomej i samodzielnej decyzji co do zamierzonych działań lub zaniechania działań w zakresie prowadzonej albo planowanej działalności gospodarczej.

W związku z tym PK KSU będą świadczyć bezpłatne usługi informacyjne dotyczące rozszerzonych obszarów tematycznych, w tym zaoferują usługę asysty w rozpoczynaniu, prowadzeniu, zakładaniu lub likwidacji działalności gospodarczej.

W ramach usług informacyjnych PK KSU nasi Klienci będą mogli skorzystać także z usługi opieki przy wyborze usługodawcy specjalistycznego oraz przy rozpoczęciu współpracy z takim usługodawcą (przykładowo w zakresie: pożyczek, poręczeń, innowacji, ochrony środowiska, leasingu, eksportu i wielu innych).

Klienci będą mogli wówczas liczyć na pomoc w kontakcie w konkretną instytucją, osobą, negocjowaniu terminów, warunków współpracy klienta z usługodawcą, pomoc w wypełnianiu niezbędnych dokumentów, monitorowanie realizacji tej usługi.

Od 1 do 29 marca nasi Konsultanci są do Państwa dyspozycji od godz. 8.00 do 20.00.

Więcej na stronie www.konsultacje.garr.pl
 

Tagi: KSU PK punkt konsultacyjny doradztwo porada przedsiębiorczość
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE