Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

EuroPROC - Przewodnik Nawigacja Wśród Zmian


Porady ekspertów | Przetargi 2011-11-22 08:14:32

Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem "Nawigacja Wśród Zmian" prezentującym nowe podejście do zamówień publicznych w Europie, zawierającym cenne wskazówki dla liderów biznesu w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje w ramach programu INTERREG IVC projekt EuroPROC „Współpraca regionalna na rzecz dostępu MŚP do zamówień publicznych”, którego nadrzędną ideą jest pomoc przedsiębiorcom we wchodzeniu na rynek zamówień publicznych zarówno w kraju macierzystym, jak i na pozostałe rynki europejskie. Poparcie dla projektu wyraziły również władze regionalne.

Najważniejszym założeniem projektu EuroPROC jest rozpoznanie i wykorzystanie możliwości biznesowych dla MŚP, oferowanych na rynku zamówień publicznych, a następnie podniesienie konkurencyjności MŚP poprzez ich udział w rynku zamówień publicznych.

Jednym z celów jest m.in. przyczynienie się do poprawy dostępu MŚP do europejskiego rynku zamówień publicznych, dlatego opracowano dwie publikacje: przewodnik „NAVIGATE CHANGE” oraz Przewodnik Dobrych Praktyk.

 

Przewodnik „NAVIGATE CHANGE – How New Approaches to Public Procurement will create New Markets”, prezentujący nowe podejście do zamówień publicznych w Europie, zawiera cenne wskazówki dla liderów biznesu w małych i średnich przedsiębiorstwach, które pomogą zrozumieć zmiany zachodzące w europejskiej polityce zamówień publicznych. Publikacja jest podzielona na cztery obszary tematyczne:

Zapraszamy do zapoznania się z ww. publikacją do pobrania poniżej lub na stronie projektu www.europroc.eu.

Pobierz publikację Nawigacja Wśród Zmian.

Tagi: przetargi ue nawigacja wśród zmian
Źródło: własne
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE