Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Forum: Zmieniamy Polski Przemysł


Wydarzenia | Zarządzanie 2012-01-17 10:03:50

Redakcja Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl wraz z wydawcą, Grupą PTWP SA, organizuje 10 lutego 2012 r. w Warszawie, w hotelu Sheraton Forum Zmieniamy Polski Przemysł oraz wieczorną Galę przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł.

Tradycyjnie Forum zakończy uroczysta wieczorna Gala, podczas której po raz kolejny przyznamy tytuły Tego, który zmienia polski przemysł. Laureatami tych prestiżowych wyróżnień są od lat osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które w mijającym roku miały znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i przyczyniły się do rozwoju całej gospodarki.

Wstępna agenda Forum:

Udział w Forum jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Bezwzględnym warunkiem, który umożliwi udział w Forum, będzie dokonanie rejestracji do 6 lutego 2012 Rejestracja prowadzona jest wyłącznie przez stronę: www.wnp.pl/forum/zpp
Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Wieczorna Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł jest imprezą zamkniętą.
Do udziału w Gali, na zakończenie Forum, zapraszamy wyłącznie te osoby, które otrzymały wraz z tym zaproszeniem zaproszenie na Galę. Osoby, które nie otrzymały zaproszenia drukowanego na wieczór mogą zaznaczać chęć udziału wypełniając formularz na stronie internetowej. Decyzja o możliwości udziału lub odmowa zostanie do Państwa wysłana e-meilem.

Szczegóły dotyczące Państwa rejestracji (dotyczące wyboru sesji, przyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia) widoczne są również na www.wnp.pl/forum/zpp

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach WNP.

Tagi: konferencja forum WNP gala
Źródło: materiały prasowe/PTWP
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE