Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

LABportal.pl nowa jakość w branży B+R


Wiadomości | Badania i Rozwój 2011-11-15 08:28:28

Po serii testów, 4 listopada br. ruszył serwis internetowy LABportal.pl. To nowe przedsięwzięcie internetowe kierowane jest do profesjonalistów zatrudnionych w laboratoriach. Portal prezentuje metody i techniki analityki chemicznej, mikrobiologii i badań materiałów oraz zagadnienia dotyczące akredytacji laboratoriów. LABportal.pl publikuje także informacje dla poszukujących informacji o wszelkiego rodzaju usługach i badaniach laboratoryjnych.

Serwis LABportal.pl funkcjonuje na bazie magazynu LAB (Laboratoria, Aparatura, Badania).

Dwumiesięcznik LAB jest najdłużej obecnym na rynku periodykiem, na łamach którego od 1996 r. swoje sukcesy prezentują ośrodki naukowe i badawcze oraz laboratoria przemysłowe z całego kraju. Czytelnicy znaleźć mogą w nim m. in. codziennie aktualizowany dział ofert pracy, czy też zakładkę w całości poświęconą szkoleniom w laboratoriach.

- Internet jest naturalnym krokiem rozwoju dla naszego dwumiesięcznika – przekonuje Marcin Rewerenda, redaktor naczelny. – Informacja dostępna w sieci jest bardziej aktualna, zaś materiały drukowane lepiej nadają się do publikacji poważnych artykułów naukowych – dodaje.

LABportal.pl to jeden z nielicznych serwisów publikujący własne materiały i publikacje naukowe z zakresu laboratoryjnego sektora badań i rozwoju. Dzięki bazie czytelników wersji drukowanej dwumiesięcznika LAB, już w fazie testowej osiągnął liczbę kilku tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Marcin Rewerenda, LAB
 

Tagi: LABportal.pl LAB laboratoria portal
Źródło: materiały prasowe/LABportal.pl
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE