Kalendarz wydarzeń
Listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Po kapitał na NewConnect. Finansowanie małych i średnich firm


Wydarzenia | Inwestycje 2011-10-12 08:41:04

Secus Wsparcie Biznesu, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i Gazeta Giełdy Parkiet zaproszają na konferencję "Po kapitał na NewConnect. Finansowanie małych i średnich firm".

Rynek NewConnect wybrało już ponad 300 polskich i zagranicznych firm sektora MSP, które pozyskały w ten sposób środki finansowe na realizację różnorodnych projektów inwestycyjnych.

Konferencja, organizowana przez Secus Wsparcie Biznesu i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w partnerstwie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie SA jest skierowana do właścicieli i menadżerów firm sektora MSP poszukujących możliwości finansowania nowych ambitnych planów rozwojowych w swoich spółkach.

Organizatorzy wraz z ekspertami i partnerami chcą pokazać, że kapitał dostępny na giełdzie jest bliżej niż się wydaje. Rynek NewConnect funkcjonuje w sposób mniej sformalizowany niż rynek główny GPW, a pozyskanie kapitału na nim jest o wiele mniej kosztowne niż na parkiecie głównym. Czyni to z niego atrakcyjne źródło kapitału, częstokroć jednak nie brane pod uwagę przez właścicieli firm, którzy uważają, że funkcjonowanie na rynku finansowym jest bardziej skomplikowane i bardziej kosztowne niż jest to w istocie.

Podczas konferencji:

W świetle aktualnych wydarzeń gospodarczych porozmawiamy także o tym, jak inwestorzy i spółki notowane na NewConnect reagują na spowolnienie na rynkach finansowych wywołane niepewnością panującą w globalnej gospodarce.

27 października br., Sala NewConnect, budynek GPW
(ul. Książęca 4, Warszawa)

Rejestracja trwa do 20 października br.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnictwo w konferencji jest możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim (mailowym) potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatorów.

Potwierdzenia udziału będą wysyłane po zakończeniu rejestracji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy z powodu wyczerpania max. limitu miejsc na Sali NewConnect GPW.

Szczegółowe Informacje o konferencji dostępne są na konferencjelowcybiznesu.pl.

Tagi: konferencja secus inwestowanie newconnect inwestor giełda
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE