Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Pierwszy serial który nigdy nie zejdzie z ekranu!


Wiadomości | Marketing 2011-10-07 08:19:43

Wielka Gra czyli jak zostać mistrzem w zarządzaniu wzornictwem.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zlecił produkcję 10 odcinków serialu adresowanego do przedstawicieli firm i projektantów, które w interesujący sposób pokazują proces zarządzania wzornictwem.

Film w 10 odcinkach emitowany jest na portalu zsz.com.pl od 29 sierpnia.

Akcja serialu rozgrywa się w siedzibie IWP oraz w plenerach Ogrodu Krasińskich. Edukacyjna formuła poszczególnych odcinków, odesłanie do konkretnych studiów przypadków, słownika projektantów polskich i platformy e-learningowej pokazują, jak różni odbiorcy i w jakim zakresie mogą korzystać ze współpracy z projektantami pod warunkiem, że wiedzą jak tą dziedziną profesjonalnie zarządzać. Ich przewodnikami są główni bohaterowie serialu - doradcy Marta i Marcin.

Naucz się! Wzornictwo to zysk.
Korzystanie ze zbiorów ZSZ jest bezpłatne.

Więcej na www.zsz.com.pl
 

*****
O projekcie ZSZ:

Projekt "Zaprojektuj Swój Zysk" dostarcza specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzaniem ich na rynek.

Ponadto w ramach projektu funkcjonuje sieć współpracy z ośrodkami i instytucjami gospodarczymi, akademickimi, inkubatorami przedsiębiorczości, ośrodkami transferu technologii, parkami naukowo-technologicznymi oraz organizacjami międzynarodowymi, dzięki której powstanie trwałe otoczenie biznesowe wspierające innowacje w przedsiębiorstwach poprzez wzornictwo.

Projekt Zaprojektuj Swój Zysk współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Warsztaty i wystawy ZSZ organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Tagi: wzornictwo przemysłowe dizajn. design IWP projektowanie
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE