Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

IX Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO


Wydarzenia | Marketing 2011-09-15 07:56:22

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO - to z pewnością największa tego typu impreza w Polsce i w tej części Europy. Co roku na TRANSEXPO czołowe firmy z branży prezentują rynkowe hity, nowości, ale przede wszystkim ta wystawa to miejsce międzynarodowych premier.

Z roku na rok targi TRANSEXPO wzbudzają coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród wystawców, ale także zwiedzających i specjalistów z branży. W 2006 wystawa otrzymała Medal Europejski dla Usług. TRANSEXPO posiada także rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego. W 2010 roku targi zgromadziły 150 wystawców z 13 państw oraz 4500 zwiedzających.

TRANSEXPO Pojazdy transportu miejskiego, podmiejskiego i międzymiastowego, auta turystyczne, specjalistyczne i gospodarcze, części zamienne oraz elementy wyposażenia tych pojazdów to tylko niewielka część tego, co zaprezentowane będzie na kieleckiej wystawie.

Jak co roku podczas TRANSEXPO czołowe firmy z branży zaprezentują pojazdy nowej generacji gwarantujące najwyższy standard, komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. W halach Targów Kielce zobaczyć będzie można pojazdy, wyposażenie i infrastrukturę związana z przewozem pasażerów.

Jednym z wydarzeń towarzyszących wystawie będą 4. Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów. To widowiskowe wydarzenie gromadzi dużą liczbę zawodników, ale jeszcze więcej widzów, którzy z podziwem obserwują zmagania profesjonalistów.

TRANSEXPO Zawodnicy wystartują w dwóch kategoriach – autobusy turystyczne i autobusy lokalne. Mistrzostwa mają na celu przede wszystkim promowanie bezpieczeństwa na drogach czy nauki pierwszej pomocy w wypadkach drogowych.

Honorowy patronat nad IX Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO objęło Ministerstwo Infrastruktury, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski, Bożentyna Pałka – Koruba oraz Prezydent Miasta Kielce, Wojciech Lubawski.

Więcej informacji na stronie TRANSEXPO

Tagi: targi transexpo transport zbiorowy autobus bus
Źródło: TransExpo
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE