Kalendarz wydarzeń
Maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Polsko Włoskie Spotkanie Kooperacyjne z zakresu ochrony środowiska "Air, water and technology - the future is now"


Wydarzenia | Zarządzanie 2011-09-06 15:34:57

Enterprise Europe Network przy GARR S.A. w Katowicach zaprasza śląskie firmy do udziału w Polsko Włoskim Spotkaniu Kooperacyjnym z zakresu ochrony środowiska "Air, water and technology - the future is now", które odbędzie się 05 października 2011 r. w Park Hotel Diament w Katowicach, przy ul. Wita Stwosza 37.

W maju br. ośrodek Enterprise Europe Network przy GARR S.A. w Katowicach uczestniczył w Międzynarodowych Targach Ekologii i Gospodarki Wodnej w Brnie. ENVIBRNO to impreza wystawiennicza o dużym prestiżu w Europie Środkowej i Wschodniej, przyciągająca liderów z tej branży na rynku czeskim oraz na rynkach zagranicznych.

Dzięki targom udało się Ośrodkowi nawiązać kontakty z przedstawicielami włoskich firm żywo zainteresowanych współpracą ze śląskimi przedsiębiorcami. Podczas rozmów zaproponowano zorganizowanie spotkania kooperacyjnego w Katowicach. Pomysł ten spotkał się z dużą aprobatą włoskich partnerów.

Na spotkaniu gościć będziemy włoskie firmy zainteresowane szeroko pojętą współpracą z firmami polskimi z niżej wymienionymi branżami:

Zainteresowane uczestnictwem firmy prosimy o wypełnienie dołączonej Karty Zgłoszeniowej, zawierającej informacje o działalności Państwa firmy i charakterze oczekiwanej współpracy, a następnie odesłanie jej na adres mailowy enterprise@garr.pl najpóźniej do 26 września br.

Dzięki informacjom z kwestionariusza łatwiej nam będzie zaaranżować konkretne spotkania.

Na stronie www.enterprise.garr.pl są dostępne profile firm włoskich, które będą brały udział w spotkaniu.

Tagi: spotkanie kooperacja włochy firmy współraca
Źródło: EEN
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE