Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Design Fest w Katowicach


Wydarzenia | Marketing 2011-06-15 08:40:03

18 czerwca Rondo Sztuki w Katowicach stanie się miejscem promocji młodego, świeżego spojrzenia na design, który zaprezentują studenci kierunków projektowych z całego Śląska!

Celem wydarzenia jest zainicjowanie współpracy pomiędzy absolwentami i studentami kierunków projektowych z przyszłymi partnerami lub pracodawcami.

Podczas Fest Design przedsiębiorcy będą mogli w jednym miejscu obejrzeć portfolia studentów kierunków projektowych Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz z innych wyższych uczelni Śląska.
FestDesgin z jednej strony jest to świetna okazja poszukiwania młodych, zdolnych projektantów, którzy mogą wprowadzić do firmy nowe, świeże spojrzenie a z drugiej daje możliwość dyskusji w szerokim gronie na temat stanu designu na Śląsku i możliwości jego poprawy.

Na festiwalu będą przygotowane stanowiska z pokazami portfolio - podzielone według kategorii: projektowanie graficzne, komunikacja wizualna, projektowanie produktu.

Pojawi się również specjalna ściana, na której będzie można umieścić swoje wizytówki, pocztówki - oraz inne elementy autopromocyjne - dotyczy to zarówno studentów jak i przedsiębiorców.

Festiwal zostanie zainaugurowany serią wykładów zaproszonych ekspertów - aktywnych zawodowo projektantów z całej Polski. Podzielą się uczestnikami swoimi doświadczeniami związanymi z procesem projektowym i wdrożeniami.

Po wykładach będzie możliwość rozmowy z ekspertami, którzy będą przeprowadzać konsultacje portfolio ze studentami.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa prac dyplomowych absolwentów kierunku projektowania graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Zachęcamy studentów do zwiedzania i konsultacji z zaproszonymi ekspertami!

Więcej informacji, m.in. program, można znaleźc na stronie www.design-silesia.pl.

Tagi: design dizajn projektowanie wzory użytkowe spotkanie wernisaż
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE