Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Zakończenie projektu RSPTT


Wiadomości | Badania i Rozwój 2011-06-09 12:29:24

Realizacja projektu Regionalna Sieć Promocji i Transferu Technologii w województwie śląskim z dniem 31 maja br. dobiegła końca. Powierzenie Konsorcjum Projektu wypełnienia zadań wspierających współpracę sfery nauki i przedsiębiorstw było dla Konsorcjantów kolejną możliwością wzięcia udziału zarówno w budowaniu przewagi konkurencyjnej województwa, jak i jego zrównoważonego rozwoju.

Promocja „dobrych praktyk”, organizacja wystaw innowacyjnych materiałów i projektów oraz Biuletyn RSPTT, to zaledwie część założonych działań, które stały się wizytówką projektu. Zorganizowane 23 wydarzenia projektowe: w tym 7 konferencji oraz 16 seminariów zostały pozytywnie ocenione przez ich uczestników – za co serdecznie dziękujemy.

Projekt RSPTT podlegał ciągłej ewaluacji, odpowiadając na bieżące zapotrzebowanie rynku, dlatego Konsorcjum projektu organizowało wydarzenia projektowe w taki sposób, aby prezentować najnowsze trendy tj. inteligentne budynki, rapid prototyping, techniki odchudzonego wytwarzania, technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także technologie IP.

Priorytetem dla Konsorcjum stało się nawiązanie współpracy nie tylko z przedsiębiorcami, ale także z jednostkami badawczymi, naukowymi oraz uczelniami wyższymi - efekty tej współpracy możecie Państwo oglądać na stronie internetowej projektu www.rsptt.pl.

Projekt realizowany był w Konsorcjum w składzie:

Lider Projektu:

Partnerzy Projektu:

Tagi: RSPTT projekt strategia innowacji woj. śląskie transfer technologii B+R
Źródło: materiały prasowe/GAPP
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE