Kalendarz wydarzeń
Listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Akademia Łowców Biznesu w Zabrzu


Wydarzenia | Finanse 2011-05-10 08:31:03

Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców oraz osoby posiadające innowacyjne pomysły, którzy poszukują kapitału na realizację planów inwestycyjnych i dalszy rozwój, do udziału w bezpłatnym szkoleniu Jakie źródło finansowania rozwoju firmy wybrać i jak przygotować się do jego pozyskania, które odbędzie się w dniu 25 maja br. na terenie Zabrza.

Celem spotkania będzie zapoznanie się z możliwościami finansowania działalności gospodarczej, osiągalnymi także dla podmiotów mających znacznie ograniczony dostęp do tradycyjnych źródeł kapitału. Pierwszy panel tematyczny zostanie poświęcony charakterystyce inwestycji venture capital oraz działalności Aniołów Biznesu, kolejny – przebiegowi procesu inwestycyjnego.
Następnie zostanie omówione funkcjonowanie rynku kapitałowego dla MSP NewConnect oraz będzie zaprezentowane wprowadzenie akcji do obrotu. Poruszony zostanie również aspekt prawny zmian w przedsiębiorstwie na drodze rozwoju.

Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Śląskiego, Pan Adam Matusiewicz oraz Prezydent Miasta Katowice, Pan Piotr Uszok.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Prelegentami będą doświadczeni doradcy oraz eksperci w dziedzinie finansów i prawa:

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę Secus.

Tagi: secus kapitał inwestowanie innowacja pomysł biznes anioł biznesu szkolenie
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE