Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Zgłoś się do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2011


Wiadomości | Marketing 2011-04-07 08:00:26

Jeszcze do 15 kwietnia br. właściciele małych firm mogą nadsyłać zgłoszenia do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. W VII edycji konkursu, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy, udział wziąć mogą firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, których roczny obrót nie przekracza 2 mln euro.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Fundacji Kronenberga.

Zwycięzca tegorocznej edycji otrzyma nagrodę w wysokości 40 000 zł oraz tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku. Przyznane zostaną również cztery wyróżnienia, każde o wartości 15 000 zł. Łączna pula nagród wyniesie 100 000 zł.

Zapraszamy wszystkich mikroprzedsiębiorców do nadsyłania zgłoszeń, dzielenia się swoimi doświadczeniami, do walki o nagrody i prestiżowy tytuł. Wiemy, że małym firmom nie jest łatwo samodzielnie promować się i rozwijać. Nasz konkurs ma im w tym pomóc, dając nie tylko nagrodę pieniężną, ale także rozgłos i pewność siebie – mówi Krzysztof Kaczmar, dyrektor Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Co roku w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku uczestniczą i zwyciężają firmy z całej Polski - reprezentujące różne branże, często działające poza dużymi aglomeracjami. W tym roku kapituła konkursu, w której skład wejdą przedstawiciele czołowych instytucji wspierających przedsiębiorczość w Polsce, oceniać będzie zgłoszenia m.in. pod kątem podejmowania przez firmę twórczych i odważnych działań, umiejętności przezwyciężania trudności przy tworzeniu i rozwoju firmy, nowatorstwa w stosunku do podobnych przedsięwzięć, wpływu na lokalną społeczność oraz planów rozwoju firmy.

Termin składania zgłoszeń do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku został przedłużony o tydzień, do 15 kwietnia 2011 r.

Rozstrzygnięcie nastąpi 16 czerwca br. podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Sali Głównej Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Honorowy patronat nad VII edycją konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku objął Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.
Partnerami są także: Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy RP, Związek Rzemiosła Polskiego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.kronenberg.org.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: konkurs mikroprzedsiębiorca roku fundacja kronenberga
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE