Kalendarz wydarzeń
Listopad 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Jak przygotować się do pozyskania inwestora i które źródło kapitału wybrać?


Wydarzenia | Finanse 2011-02-23 10:56:06

Prowadzisz innowacyjne przedsiębiorstwo i myślisz o dalszym rozwoju? A może posiadasz ciekawy pomysł na biznes i poszukujesz finansowania? Akademia Łowców Biznesu zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. "Jakie źródło finansowania rozwoju firmy wybrać i jak przygotować się do jego pozyskania?", które odbędą się w dniach 9-10 marca br. w Katowicach, w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum.

Spotkania są realizowane w ramach projektu „Łowcy Biznesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Celem dwudniowym warsztatów jest przekazanie wiedzy z zakresu źródeł finansowania innowacji. W ramach spotkania zostaną przeprowadzone praktyczne warsztaty z zakresu analizy rynku i prognozowania danych finansowych, a także metod wyceny perspektywicznych przedsięwzięć. W drugim dniu spotkania zostanie ukazane przygotowanie spółki do debiutu w ASO, oferta emisji oraz wprowadzenie akcji na NewConnect.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych, prawnicy oraz finansiści – pracownicy Secus Wsparcie Biznesu sp. z o.o. oraz Domu Maklerskiego Secus Asset Management S.A.

Prelegenci:

Warsztaty odbędą się w Katowicach, przy ulicy Ligockiej 103.
(siedziba Euro-Centrum Parku Naukowo-Technologicznego, bud. nr 3)
w godz. 10:00 - 14:45

Bliższe informacje (m.in. szczegółową agendę warsztatów) można znaleźć na stronie Łowców Biznesu.

Zgłoszenie udziału w wydarzeniu nie jest równoznaczne z rejestracją - warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest otrzymanie od Organizatora potwierdzenia uczestnictwa.

Tagi: finanse biznes inwestowanie inwestor fundusz secus
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE