Kalendarz wydarzeń
Listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

XIV ŚLĄSKIE FORUM MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


Wydarzenia | Zarządzanie 2010-10-18 10:32:23

Czternasta edycja Śląskiego Forum Małej i Średniej Przedsiębiorczości jest twórczą kontynuacją rozpoczętego na forum przed trzema laty nurtu myślenia o gospodarce kreatywnej poprzez mariaż kultury i biznesu, procesy tworzenia się klastrów oraz rozwój przemysłów kreatywnych.

Tegoroczna edycja Forum odbędzie się 4 listopada 2010 roku w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Dzień później tj. 5 listopada 2010 roku w siedzibie uczelni odbędzie się impreza towarzysząca w postaci szkolenia z zakresu zasad projektowania graficznego. Szkolenie jest zaadresowane do Uczestników XIV Forum.

Nadrzędnym celem Forum jest rozwój współpracy środowisk twórczych z biznesem przy wsparciu samorządu oraz podniesienie poziomu wiedzy i promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi. Spotkanie będzie też okazją do pokongresowej debaty publicznej. Z kolei celem imprezy towarzyszącej Forum jest rozwój współpracy środowisk twórczych z dziedziny grafiki użytkowej z sektorem biznesu oraz sektorem publicznym i samorządowym zmierzający do podniesienia jakości organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w województwie śląskim.

Szkolenia realizowane bezpośrednio po Forum dostarczą Uczestnikom specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa / pracownicy instytucji dowiedzą się jak skutecznie tworzyć komunikaty wizualne i zarządzać projektowaniem graficznym. Uczestnicy poznają metody pracy w procesie rozwoju nowego projektu graficznego. Szkolenie odbędzie się w 2 równoległych grupach. Podział na dwie grupy mimo uniwersalności zagadnienia, wynika z nieco innych potrzeb grup szkoleniowych, charakterystyki działalności oraz zapotrzebowania na materiały promocyjne, które wiążą się z przekazem informacyjnym.

Impreza towarzysząca - szkolenie "Zasady projektowania graficznego" - szkolenie odbędzie się dzień później tj. 5 listopada 2010r. i jest ono zaadresowane do Uczestników XIV Forum.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Forum MŚP.

Tagi: forum zarządzanie projektowanie graficzne
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE