Kalendarz wydarzeń
Marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Konferencja Trinity Capital Business Network w Gliwicach i Kielcach


Wydarzenia | Finanse 2010-10-06 08:04:23

Naszym celem jest, by polski przedsiębiorca, stojąc przed wyborem sposobu finansowania rozwoju firmy, posiadał szeroką wiedzę o możliwościach dywersyfikacji źródeł kapitału i ich praktycznym wykorzystaniu mówi Bartłomiej Knichnicki, prelegent konferencji TCBN.

Konferencja Trinity Capital Business Network skierowana jest do przedsiębiorców i zarządzających z sektora MSP oraz inwestorów w nim działających. Najbliższe spotkania odbędą się:

Celem projektu TCBN jest dostarczenie uczestnikom wiedzy o pozakredytowych źródłach finansowania, popartej praktycznymi przykładami, oraz wskazanie możliwości lokowania kapitału w sektorze MSP.

Konferencja stanowi szansę do nawiązania bezpośredniego kontaktu ze specjalistami zajmującymi się kompleksową obsługą firm w zakresie pozyskania kapitału, doradztwa strategicznego i prawnego. Dodatkowo internetowa baza stanowiąca platformę wymiany wiedzy i doświadczeo ma pozytywny wpływ na integrację środowiska biznesu.

Prelegentami konferencji są specjaliści z Grupy Trinity, do której należy m.in. spółka pełniąca funkcję Autoryzowanego Doradcy rynków NewConnect i Catalyst, oraz przedstawiciele GPW, KPMG i Raiffeisen Bank Polska SA.

Słuchacze będą mogli zapoznad się z obszarem rynku kapitałowego, zasadami funkcjonowania parkietów GPW, NewConnect i rynku obligacji Catalyst oraz procesem debiutu na każdym z nich i jego praktycznymi aspektami.

Szereg prelekcji będzie poświęconych tematyce związanej z relacją inwestor – przedsiębiorca, m.in.

Nakreślone zostaną charakterystyki instytucji, które wspierają działalnośd gospodarczą. Nie zabraknie również informacji o finansowaniu dłużnym, leasingu, factoringu, funduszach private equity / venture capital, dotacjach unijnych. Dodatkowo poruszone zostanie zagadnienie restrukturyzacji przedsiębiorstwa.

Koszt uczestnictwa w konferencji pokrywany jest w pełni z funduszy unijnych.

Szczegółowy harmonogram i zgłoszenia na stronie TCNB.
Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa.

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Kolejne spotkania odbędą się kolejno:

*****
Trinity Capital Business Network jest projektem realizowanym poprzez serię ponad 120 prestiżowych konferencji i warsztatów, poświęconych tematyce prywatnych inwestycji oraz sposobów pozyskiwania finansowania. W ramach projektu funkcjonuje także platforma internetowa www.tcbn.pl, zawierająca bazę wiedzy oraz umożliwiająca zgłoszenie projektu/biznesu poszukującego finansowania.

Tagi: konferencja kapitał inwestycje inwestowanie finanse
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
~Lisa
2012-08-29 17:32:16

Witam serdecznie,Szczerze pdoweiziawszy, to nie wiedziałem o istnieniu tej strony, ale trafiła już do feedreadera i zakładek. Zapraszam wszystkich na konferencję to nie tylko prelekcje, ale i możliwość dyskusji na wiele tematf3w.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE