Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Adobe Illustrator - szkolenie dofinansowane z UE


Wydarzenia | Kadry 2010-09-13 10:58:10

Szkolenie Adobe Illustrator zapoznaje uczestników z technikami cyfrowego przetwarzania obrazu w postaci wektorowej. Uczestnicy nauczą się od podstaw zasad budowy obiektów wektorowych, tworzenia znaków graficznych, ilustracji, piktogramów, pracy z tekstem i poprawnego przygotowania stworzonego materiału do potrzeb druku lub zastosowań multimedialnych. Uczestnicy dowiedzą się, jakie trudności mogą pojawić się podczas przygotowywania materiału do druku i jak poradzić sobie z ich pokonaniem. Po ukończeniu kursu, uczestnicy swobodnie będą mogli realizować złożone projekty graficzne.

Szkolenie jest przeznaczone dla każdego, kto chce edytować cyfrowo obraz, a w szczególności dla pracowników firm zajmujących się profesjonalną obróbką grafiki, składem tekstu i grafiki, przygotowaniem materiałów reklamowych i witryn internetowych, artystów grafików. Szkolenie umożliwi uczestnikom przejście z analogowego na cyfrowe przetwarzanie obrazu. Osobom, które korzystają już z technik cyfrowych i programu Illustrator pozwoli na zapoznanie się z najnowszą wersją programu, znacznie nowocześniejszą i dającą dużo większe możliwości niż poprzednie wersje.

Po szkoleniu:
Absolwent szkolenia po ukończonym kursie uzyska zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Po ukończeniu szkolenia absolwent może przystąpić do egzaminu Adobe Illustrator CS Exam przeprowadzanego w języku angielskim. Uzyskując odpowiednią ilość punktów na egzaminie otrzyma międzynarodowy certyfikat firmy Adobe.

Dofinansowanie:
Szkolenie realizowane w ramach projektu "Inwestycja w kreatywność" wymaga od przedsiębiorcy jedynie ofiarowania czasu pracy pracownika na uczestnictwo w szkoleniu. Oferowany czas jest rozliczany jako wymagane 20% wkładu firmy. W większości przypadków oznacza to, że szkolenie jest bezpłatne.
Bliższe informacje o zasadach finansowanie znajdują się na stronie projektu.

Informacje o programie, terminach i miejscach szkoleń można znaleźć na stronie SAD.

Poza szkoleniem z Adobe Illustatora, SAD organizuje dofinansowane szkolenia z: Acrobat Professional, InDesing, Photoshop, Final Cup Pro, Logic Pro, Aparture.

Tagi: szkolenie SAD Adobe Illustrator Photoshop InDesing Acrobat
Źródło: SAD
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE