Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Targi dla Przedsiębiorczości 2010


Wydarzenia | Zarządzanie 2010-08-11 08:58:09

Targi dla Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniach 17-18 września we Wrocławiu, to największe Targi Biznesu w Polsce dla mikro i małych przedsiębiorców oraz osób planujących samozatrudnienie.

Targi dla Przedsiębiorczości, organizowane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, są wydarzeniem szczególnie adresowanym do osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz mikro przedsiębiorców poszukujących nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu. Targi dla Przedsiębiorczości to przede wszystkim specjaliści i sprawdzone firmy, które dzięki swojemu doświadczeniu mogą zaoferować Tobie i twojej firmie najlepszą pomoc i wsparcie. Na powierzchni ok. 2 000 m2, zaprezentuje się przeszło 60 firm i 10 organizacji NGO z Dolnego Śląska, które w profesjonalny sposób wspomagają mikro biznes w codziennej pracy.

Dla mikro przedsiębiorców
Na osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz szukających nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu czekać będą firmy i instytucje zajmujące się: - kojarzeniem partnerów handlowych, - promocją towarów i usług, - finansowaniem istniejących działalności gospodarczych, - szkoleniami pracowników oraz kadry zarządzającej, - pozyskiwaniem dotacji europejskich na rozwój przedsiębiorstw.
Dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

Dla tych co myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej Targi będą okazją do skorzystania z darmowych porad organizacji i instytucji zajmujących się doradztwem i wsparciem mikro- przedsiębiorczości. Specjaliści odpowiedzą na pytania z zakresu: - pozyskiwania środków UE na otwarcie działalności gospodarczej, - wymogów formalno-prawnych przy otwieraniu działalności gospodarczych różnego typu, - zarządzania przedsiębiorstwem, - marketingu i reklamy, - księgowości i podatków.

Targi to także okazja do poznania bogatej oferty biur rachunkowych, doradców finansowych, biur ubezpieczeniowych, banków, hurtowni art. biurowych, dealerów oprogramowania komputerowego, producentów sprzętu komputerowo-kasowego oraz wiele innych ofert firm, które pomogą Tobie w biznesie.

Ale Targi dla Przedsiębiorczości to nie tylko oferty firm i darmowe porady specjalistów, to także cykl wykładów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów.

Tematy wykładów:

piątek, 17 września

sobota, 18 września

Organizatorem Targów dla Przedsiębiorczości 2010 jest Dolnośląskie Towarzystwo Rozwoju Biznesu- organizacja non-profit, która pomaga mikro przedsiębiorcom oraz osobom bezrobotnym w samozatrudnieniu.

Szczegółowych informacji szukaj na: www.biznestargi.pl

Kiedy: 17-18 września 2010
Godz. 9:00 – 17:00
Gdzie: Hala IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu

Tagi: przedsiębiorczość przedsiębiorczość akademicka targi Wrocław
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE