Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

40. Konkurs na Najlepszego Studenta RP Primus Inter Pares


Wiadomości | Kadry 2010-06-22 14:52:13

Ma na koncie 27 prac naukowych, prowadziła prace badawcze w Polsce i za granicą, angażowała się w akcje charytatywne, organizowała konferencje naukowe, była redaktorką naczelną pisma studenckiego...

Sylwia Wiśniewska z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na Najlepszego Studenta RP „Primus Inter Pares”.

Konkurs organizowało Zrzeszenie Studentów Polskich. Wyboru zwycięzcy dokonała Ogólnopolska Komisja Konkursowa, w której skład weszli przedstawiciele nauki, organizacji studenckich i sektora gospodarczego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było uzyskanie średniej ocen minimum 4,53 za ostatnie dwa semestry studiów. Komisja Konkursowa brała pod uwagę dorobek naukowy w postaci publikacji i prac badawczych a także działalność w środowisku studenckim. Dużą wagę przywiązywano do poziomu znajomości języków obcych, odbytych nieobowiązkowych praktyk studenckich oraz otrzymanych nagród i wyróżnień.

Sylwia Wiśniewska w trakcie studiów na kierunku zarządzanie w Uniwersytecie Ekonomicznym była dwukrotną stypendystką stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego za osiągnięcia w nauce. Obecnie jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach. W swojej obecnej pracy koncentruje się na analizie powiązań sektora biznesu i nauki oraz na możliwościach budowania współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i jednostkami naukowymi.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: nauka studenci konkurs
Źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE