Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Fundusze i Nauka


Wiadomości | Dotacje 2010-06-11 08:05:43

Fundacja Rozwoju Regionów ProRegio oraz Samrtlink Sp z o.o. zapraszają naukowców oraz instytucje naukowe i badawczo-rozwojowe, które zrealizowały bądź realizują projekty ze środków Funduszy Europejskich, do udziału w ogólnopolskim Konkursie "Fundusze i Nauka".

Konkurs jest elementem projektu "Fundusze Europejskie dla nauki - nauka dla Polski", który jako jedyny projekt szkoleniowy otrzymał dofinansowanie w ramach tegorocznego konkursu dotacji na przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich.

W ramach konkursu wyłonione zostaną najlepsze projekty z 3 obszarów tematycznych, regionalnych i ogólnopolskich programów operacyjnych wspierających rozwój nauki w Polsce tj.:

1. Infrastruktura Szkolnictwa wyższego

2. Komercjalizacja badań

3. Wspomaganie rozwoju kompetencji pracowników instytucji badawczych

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych projektów, które przyczyniły się do rozwoju nauki w Polsce oraz podniesienie wiedzy na temat możliwości finansowania przedsięwzięć ze środków Funduszy Europejskich wśród przedstawicieli instytucji naukowych i badawczo-rozwojowych.

Oprócz konkursu, w ramach projektu zostaną zorganizowane trzy warsztaty, które posłużą dostarczeniu profesjonalnej wiedzy o dostępnych dla instytucji naukowych i badawczo-rozwojowych formach wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, a także uroczysta konferencja prasowa w Warszawie, w trakcie której zostaną ogłoszeni laureaci.

Więcej informacji na stronach fundacji.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: konkurs nauka JBR
Źródło: Fundacja Rozwoju Regionów Pro Regio
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE