Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Bezpłatny dostęp do wiedzy o podatku VAT


Wiadomości | Księgowość 2010-05-11 09:42:16

Znowu zmiany w VAT! Nie tylko księgowych przyprawiają o ból głowy. Dla wielu przedsiębiorców z MSP nadążanie za zmieniającymi się przepisami jest trudnym wyzwaniem. Dlatego Akademia PARP uruchomiła nowe szkolenie Podatek VAT.

- Muszę być na bieżąco z podatkami, ale gdybym miał sam wyszukiwać zmiany w przepisach, chyba musiałbym zamknąć interes - mówi pan Adam, właściciel sklepu i serwisu rowerowego w jednej z podwarszawskich miejscowości.

- Kto ma na to czas? - dodaje.

Szybki i prosty dostęp do aktualnej wiedzy na temat podatku VAT okazuje się dla właścicieli małych firm jedną z podstawowych potrzeb.

W tym roku większość zmian w podatku VAT wynika z dostosowania polskiego prawa do przepisów unijnych. Zmiany dotyczą m.in. miejsca świadczenia usług, zwolnienia z VAT, dokumentowania zwrotu podatku czy terminu zwrotu podatku. Dla małych i średnich przedsiębiorców jest to niezwykle istotna wiedza.

- Konsekwencje pomyłek, które powstają wskutek nieprawidłowych rozliczeń podatków, mogą być dla przedsiębiorców z sektora MSP bardzo poważne. Niekiedy nawet katastrofalne. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się uruchomić szkolenie z podatku VAT – mówi Aneta Grzyb-Hejduk,
ekspert ds. szkoleń w Akademii PARP.

Bezpłatne szkolenie internetowe Akademii PARP „Podatek VAT” skierowane jest do wszystkich tych, którzy potrzebują skondensowanej, aktualnej wiedzy na ten temat.

Akademia PARP to źródło wiedzy dla ogromnej grupy właścicieli i pracowników firm z sektora MSP.  Informacje stale są aktualizowane, a uczestnik zawsze może do nich wrócić – dodaje Aneta Grzyb-Hejduk.

Podatkowe problemy ma wielu, zarówno młodych, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Częste nowelizacje ustaw i trudny prawniczy język nie pomagają polskim biznesmenom z MSP. Szkolenie Akademii PARP „Podatek VAT” stanowi dobre i aktualne źródło wiedzy na ten temat. Szkolenie on-line „Podatek VAT” będzie aktualizowane wraz ze zmieniającymi się przepisami Ustawy.

Pod adresem www.akademiaparp.gov.pl można także obejrzeć krótką prezentację szkolenia. Pokazuje, że wiedzę można przekazywać w przystępny i atrakcyjny sposób, a także przekonuje, że nieznajomość przepisów VAT ... niestety szkodzi.

Portal Akademii PARP oferuje aktualną wiedzę w atrakcyjnej formie.
Zarejestruj się na portalu i podnieś swoje kwalifikacje już dziś.

Kontakt:
www.akademiaparp.gov.pl
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0 801 444 MSP (0 801 444 677)

Tagi: podatek szkolenie VAT PARP bezpłatne
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE