Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Firmy Rodzinne - wsparcie dla menadżerów


Wydarzenia | Zarządzanie 2010-04-16 10:26:58

Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu promocyjnym Programu Szkoleniowo-Doradczego

Choć przedsiębiorstwa rodzinne odgrywają kluczową rolę w największych gospodarkach świata, w Polsce ta problematyka poruszana jest rzadko. Jeszcze rzadziej powstają szkolenia uwzględniające specyfikę rodzinnej przedsiębiorczości.

Projekt Firmy Rodzinne ma to zmienić – jest to program wsparcia adresowany do kadry menedżerskiej firm rodzinnych. Będzie on opierał się na uwzględnieniu problemów charakterystycznych dla tych przedsiębiorstw, w których ludzie żyją i pracują razem, połączeni więzami znacznie głębszymi niż zwyczajne relacje biznesowe.

Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębior-czości zapraszają do udziału w spotkaniu promocyjnym, podczas którego bę-dzie można zapoznać się z podstawowymi celami i założeniami Programu. Bę-dzie miało ono charakter seminaryjny i przewidziane jest jako przygotowanie do większej konferencji inicjującej, która odbędzie się w Katowicach 25 maja.

Prowadzący: Jacek Jakubowski – psycholog, trener, autor koncepcji szkolenio-wych.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc - uprzejmie prosimy o wysłanie informacji o chęci udziału na adres mailowy: sekretariat@firmyrodzinne.pl

Jeżeli tylko będą jeszcze wolne miejsca, natychmiast potwierdzimy Państwa udział.

Tagi: firma rodzinna menadżer spotkanie
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE