Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Nowa wyszukiwarka ofert na TRANS-ie


Wiadomości | Sprzedaż 2010-04-15 11:41:26

Użytkownicy najpopularniejszej polskiej giełdy ładunkowej TRANS od kilku tygodni mogą korzystać z nowej wersji wyszukiwarki ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych. Wprowadzone zmiany pozwolą na jeszcze szybsze i łatwiejsze przeglądanie zasobów giełdy TRANS.

Oprócz znanego już użytkownikom mechanizmu inteligentnego wyszukiwania ofert (po kraju, miejscowości i kodzie) udostępnione zostały dwie nowe możliwości wyszukiwania: 'w promieniu' oraz po kilku kodach jednocześnie.

Nowe mechanizmy, nowe możliwości
Opcja wyszukiwania ofert "W promieniu" umożliwia wyszukanie tych ofert, które znajdują się w zadanej przez użytkownika odległości (np. 50 km) od lokalizowanych punktów np. załadunku czy rozładunku.

Przykładowo, wyszukując ładunek z punktu Pl Wrocław (50-001) do D Berlin (10115) i określając promień na „30 km” system wyszuka nam te oferty, w których załadunek towaru ma nastąpić we Wrocławiu lub nie dalej jak 30 km od stolicy Dolnego Śląska, a miejscowość rozładunku musi być w Berlinie lub odległości maksymalnej nie większej niż 30 km.

Użytkownik giełdy sam ustala wartość promienia, po jakim odbywa się wyszukiwanie wiadomości.

Pracę klientom Trans-a ułatwi także mechanizm wyszukiwania „po kilku kodach jednocześnie”.
Ta funkcja pozwala na jednoczesne śledzenie zasobów ofertowych giełdy nawet na 9 różnych trasach. Wystarczy wpisać 1,2 lub nawet 3 punkty załadunku i tyle samo punktów rozładunku, żeby system wyświetlił nam kilkaset ofert odpowiadających tym kryteriom.
Wyszukiwanie ofert może odbywać się w systemie liniowym bądź krzyżowym.

We współpracy z klientami
Nowa wersja wyszukiwarki powstała we współpracy i dzięki sugestiom użytkowników giełdy, którzy wskazywali na potrzebę rozbudowy systemu wyszukiwania, tak by wyszukiwanie ofert pojazdów i ładunków odbywało się jeszcze szybciej i w bardziej przyjazny użytkownikowi sposób. Na przebudowę systemu miała też wpływ stale rosnąca liczba ofert giełdowych, która w minionym miesiącu przekroczyła liczbę 65 000.

Aktualnie użytkownikami giełdy jest prawie 200 tys. osób profesjonalnie zajmujących się spedycją i transportem z całej Europy.

Więcej informacji o nowych mechanizmach wyszukiwania ofert można znaleźć na www.trans.eu

*****
O giełdzie ładunkowej TRANS:
Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej.
Dzięki giełdzie szybko i bez większych problemów można wyszukać ładunek do przewiezienia, znaleźć fracht powrotny czy zaoferować swoje usługi przewozowe.
Poprzez zaawansowany system bezpieczeństwa giełda zapewnia wysoki poziom transakcji zawieranych za jej pośrednictwem. Wiarygodność swojego zleceniodawcy czy podwykonawcy można poznać dzięki ocenom i komentarzom innych uczestników rynku, Certyfikatowi Rzetelny Przewoźnik czy indeksowi wiarygodność płatniczej TransRisk.
Obok firm spedycyjnych i przewoźników na giełdzie mogą zarejestrować się także firmy produkcyjne i handlowe oferujące towar do przewiezienia.

Tagi: transport giełda logistyka fracht ładunek
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE