Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Niech komputer stanie się przyjazny


Wiadomości | Kadry 2005-12-01 15:00:00

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

"Przyjazny komputer" to tytuł projektu szkoleniowego, którego realizację rozpoczęła Górnośląskia Agencja Rozwoju Regionalnego w Katowicach. Dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych szkolenia będą całkowicie bezpłatne dla uczestników.

Projekt szkoleniowy skierowany jest do osób mieszkających i pracujących (umowa o pracę) na terenie województwa śląskiego i nie posiadających wykształcenia informatycznego, a które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie wykorzystania programów komputerowych i sieci (Internet, sieci lokalne) w pracy zawodowej.

Wsparcie skierowane jest do osób bez przygotowania informatycznego, ale posiadających podstawową wiedzę w zakresie obsługi programów i narzędzi, będących przedmiotem nauczania.

Szkolenia podzielone zostały na 10 modułów, które obejmują zagadnienia zaawansowanej obsługi programów komputerowych (systemy operacyjne, programy biurowe) oraz zasady doboru oprogramowania dla firmy. Uczestnicy szkoleń uzyskają wiedzę na temat projektowania i promocji serwisów internetowych, budowania i wykorzystania sieci komputerowej w firmie, a także wykorzystania narzędzi informatycznych w zarządzaniu projektem (MS Project) oraz w projektowaniu inżynierskim w oparciu o program AutoCad.

Pierwsze szkolenia odbędą się w lutym 2006 roku.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu: www.pk.garr.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: teren przedmiot promocja szkolenia uczestnik województwo internet 2006 agencja firma praca rok projekt informacja fundusz program umowa zasada system
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE