Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

3 000 Polaków w Spisku Bogatych


Wiadomości | Finanse 2009-12-29 11:29:02

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Już ponad trzy tysiące Polaków uczestniczy w nowym projekcie Roberta Kiyosaki - Spisek bogatych. Najnowsza książka autora dostępna jest zupełnie za darmo na specjalnie przygotowanej platformie internetowej SpisekBogatych.pl i opisuje osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi po załamaniu gospodarczym w 2008/2009 roku.

Książka „Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi” powstała, jako odpowiedź na kryzys gospodarczy, jaki dotknął świat w ostatnim czasie. Aby nie tracić na aktualności treści, traktującej o zarządzaniu finansami w zupełnie nowej rzeczywistości gospodarczej, Robert Kiyosaki zdecydował się publikować książkę w Internecie, gdzie nie ma długiego cyklu wydawniczego.

- Odpowiednia książka, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie – podkreśla Kiyosaki, odnosząc się do darmowego i powszechnego dostępu w sieci swojej nowej publikacji. - To nie pora na tradycyjne odpowiedzi. Ta książka potrzebna jest w tej chwili i Internet pozwoli nam dotrzeć z nią do ludzi natychmiast – dodaje autor bestsellera „Bogaty ojciec, Biedy ojciec”.

Książka pisana i publikowana była w Stanach Zjednoczonych od początku 2009 roku. Język polski jest pierwszym, na który przetłumaczono „Spisek bogatych”. Dla Internautów znad Wisły książka jest dostępna od września 2009 roku. Od tego czasu na platformie SpisekBogatych.pl pojawiło się już siedem kolejnych rozdziałów, a następne będą publikowane co dwa tygodnie. W tym tygodniu w sieci udostępniony został rozdział ósmy, pod prowokacyjnym tytułem „Wydrukuj sobie pieniądze”.

Logując się na stronę projektu nie tylko można poznać osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi, ale też uczestniczyć w dyskusjach na tematy podejmowane w kolejnych rozdziałach. „Spisek bogatych” to projekt interaktywny, otwarty na informacje zwrotne i komentarze od czytelników, które będą włączane do książki w miarę jej powstawania.

To śmiałe i jedyne w swoim rodzaju podejście umożliwi współpracę z Robertem Kiyosaki wszystkim, tym którzy stoją przed wyzwaniami finansowymi w nowej rzeczywistości ekonomicznej.

Tagi: spisek bogatych książka
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE