Kalendarz wydarzeń
Wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Konkurs Prac Dyplomowych Młodzi Innowacyjni


Wiadomości | Dotacje 2009-12-02 12:26:55

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Młodzi Innowacyjni na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, doktorską w dziedzinach automatyki, robotyki i pomiarów.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich liczących się polskich uczelni, których absolwenci zgłosili swoje najlepsze prace.

Konkurs odbywa się pod patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki, Komitetu Automatyki i Robotyki PAN, Komitetu Metrologii PAN, Polskiego Stowarzyszenia Pomiarów, Automatyki i Robotyki (POLSPAR) oraz pod patronatem medialnym magazynu naukowo-technicznego „Pomiary Automatyka Robotyka” - PAR.

Prace będą oceniane przez niezależną komisję złożoną z wybitnych ekspertów z dziedzin automatyki, robotyki i pomiarów. Przewodniczącym komisji jest prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, członek korespondent PAN, Fellow of IEEE.
Przewidujemy przyznanie autorom atrakcyjnych nagród finansowych oraz publikacje wybranych prac.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres konkurs@piap.pl upływa 15 lutego 2010 r.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w Warszawie w dniach 23-24.03.2010 r., podczas konferencji Młodzi Innowacyjni, na którą zostaną zaproszeni autorzy najlepszych prac. Konferencja ta powiązana jest z Międzynarodowymi Targami Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON oraz konferencją naukową AUTOMATION, co pozwoli na kontakt podczas jednego wydarzenia zarówno ze środowiskiem naukowym, jak i przemysłowym.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Fabryka innowacji – popularyzacja osiągnięć nauki wśród młodych inżynierów”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej szczegółów, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.fabrykainnowacji.edu.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: konkurs innowacje automatyka pomiaty
Źródło: Portal Innowacji
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE