Kalendarz wydarzeń
Maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Nowe rozwiązania w zarządzaniu przedsiębiorstwem


Wydarzenia | Zarządzanie 2005-10-20 10:13:44

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw przy PARP S.A. w Warszawie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych problematyką nowych rozwiązań w zarządzaniu przedsiębiorstwem na spotkanie informacyjne.

Nowoczesne i konkurencyjne przedsiębiorstwo to przedsiębiorstwo wdrażające m. in. systemy zarządzania jakością, efektywnie zarządzające energią, minimalizujące oddziaływanie na środowisko naturalne a jednocześnie stosujące innowacyjne rozwiązania informatyczne, inwestujące w rozwój kadr swojej firmy. Ważnym aspektem w związku z tym, wydaje się umiejętne zarządzanie zmianami zachodzącymi w firmie. Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na te potrzeby. Będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się, na ile kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania zmianami mogą kształtować przewagę konkurencyjną firmy. Zaprezentowane zostaną również wyniki badań prowadzonych w tym obszarze jak również badania dotyczącego wykorzystania technologii ICT w przedsiębiorstwach.

Ponadto, w trakcie spotkania przewidziana jest wizyta w laboratorium Polsko-Japońskiego Centrum Efektywności Energetycznej, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość zdobycia wiedzy o urządzeniach energooszczędnych i sposobie ich doboru w zależności od zastosowania, a także metodach regulacji wydajności i eksploatacji w różnych układach technologicznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 października br
Budynek Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej 
ul. Nowowiejskiej 21/25 w Warszawie
(sala 105, I piętro).
Początek spotkania o godz. 11.00.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony PARP S.A.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: obszar metoda rozwiązania wiedza wynik centrum formularz rozwój technologia przedsiębiorców firma program polska przedsiębiorstw system
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE