Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Cykl seminariów i warsztatów "Wykorzystaj komputer w biznesie"


Wiadomości | Szkolenia 2005-10-19 10:05:37

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie w ramach cyklu szkoleń

Instytucja uzyskała we wrześniu bieżącego roku dofinansowanie z IV konkursu ofert na zadania publiczne Samorządu Województwa Śląskiego w dziedzinie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy. Otrzymana dotacja oraz środki własne Zamku pozwolą uczestnikom naszych warsztatów pozyskać praktyczne informacje w zakresie rozwiązań informatycznych w firmie. Nabyte przez przedsiębiorców umiejętności mogą zostać wykorzystane w zarządzaniu i promocji firmy, a także spowodują wzrost jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym.

Teoretyczna część kursów obejmuje ABC zakupu sprzętu komputerowego, sposoby instalacji oraz koszty związane z wykorzystaniem komputerów i Internetu w firmie. Na zajęciach omówiona zostanie tematyka dotycząca kas fiskalnych, kodów kreskowych i zastosowania podpisu elektronicznego.
Warsztaty komputerowe dostarczą praktycznych wskazówek jak efektywnie wykorzystać pocztę elektroniczną, książki adresowe, korespondencję seryjną oraz przygotować prezentację o firmie. Zajęcia dotyczyć będą również zarządzania komputerem i bezpieczeństwa w sieci wraz z ochroną danych. Ponadto przedstawione zostaną techniki obróbki grafiki i tekstu do druku w postaci wykładów i praktycznych ćwiczeń związanych z zastosowaniem DTP.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie oraz Gminne Centrum Informacji w Cieszynie.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: Śląsk promocja umiejętności szkolenia oferta uczestnik województwo zakup centrum internet dane rozwój instytucja wzrost przedsiębiorczości dotacja przedsiębiorców firma rok informacja działalności rynek koszt
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE