Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Przedsiębiorczy Uniwersytet warsztaty w Krakowie, Olsztynie i Gliwicach


Wiadomości | Szkolenia 2009-10-15 09:32:34

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Politechniką Śląską oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim zapraszają na warsztaty pt. "Przedsiębiorczy Uniwersytet. Modele biznesowe projektów naukowych", organizowane w ramach PO KL.

Warsztaty skierowane są do pracowników naukowych oraz pracowników administracji uczelnianej wspierających badania.

Celem warsztatów jest zwiększenie indywidualnej przedsiębiorczości i inicjatywy podstawowych jednostek organizacyjnych Uczelni w zakresie pozyskiwania środków na badania oraz skuteczniejszego wykorzystywania możliwości współpracy pomiędzy nauką a biznesem, samorządem i władzami publicznymi.

Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają zestaw literatury, wysłuchają prezentacji i będą mogli uczestniczyć w zajęciach, których celem będzie przećwiczenie sytuacji praktycznych oraz wypracowanie wniosków użytecznych zarówno dla podstawowych jednostek organizacyjnych jak i całego Uniwersytetu. Organizatorzy przewidzieli moduły ćwiczeniowe mające na celu zwiększenie zdolności ubiegania się o fundusze na projekty badawcze i rozwojowe w dziedzinach m. in. nauk społecznych i humanistycznych.

Terminy warsztatów oraz bliższe informacje na temat projektu znajdują się na stronie http://www.przedsiebiorczy-uniwersytet.pl/

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: badania uczelnie dotacje
Źródło: Przedsiębiorczy Uniwesytet
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE