Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Ostatnia szansa na darmową kampanię PR w e-biznesie


Wiadomości | Marketing 2009-09-22 08:36:12

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Jeszcze przez tydzień Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czeka na zgłoszenia przedsiębiorców w konkursach na innowacyjną e-usługę i technologię B2B. Firmy, które zdobyły unijną dotację na e-biznes teraz mają szansę na darmową kampanię PR dla swojego projektu.

Tylko do 28 września PARP czeka na zgłoszenia konkursowe od przedsiębiorców, którzy otrzymali dotację z UE na prowadzenie e-biznesu.


Dla kogo?
Do konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę zgłaszać się mogą przedsiębiorcy, którzy otrzymali dotację z UE na świadczenie usług za pośrednictwem internetu w ramach działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Natomiast w konkursie PARP na innowacyjną technologię B2B mogą wziąć udział ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali dofinansowanie na budowanie internetowej współpracy typu B2B, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Nagrodą główną w obu konkursach jest przeprowadzenie darmowej kampanii PR zwycięskich projektów, zrealizowaną przez niezależną agencję PR na zlecenie PARP.

Co zrobić by wygrać?
Warunkiem udziału w konkursach jest udowodnienie w zgłoszeniu innowacyjność swojego pomysłu. Uczestnicy konkursu na innowacyjną e-usługę muszą pokazać oryginalność i niepowtarzalność projektu. Natomiast przedsiębiorcy biorący udział w konkursie na innowacyjną technologię B2B powinni wykazać przewagę wdrażanego przez nich projektu pod względem technologicznym i organizacyjnym.
- Chcemy pomóc tym przedsiębiorcom, którzy mają najbardziej oryginalne i innowacyjne pomysły na prowadzenie e-biznesu, ponieważ unikalny projekt ma największą szansę na sukces rynkowy – mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP.

Gdzie szukać informacji?
Wszelkie informacje o warunkach udziału w konkursach wraz z regulaminami znajdują się na stronie www.web.gov.pl w zakładce Konkursy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 20 października br. w Warszawie podczas Ogólnopolskiego forum e-biznesu.
Konkursy objął patronatem Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Grzegorz Schetyna.
Partnerami mediowymi konkursów są: Radio PIN, Puls Biznesu, CHIP, CRN, EPR.PL.

Tagi: reklama PR e-usługi 8.1 PO IG 8.2 PO IG
Źródło: PARP
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE