Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Wrocławski Dzień Inwestycji


Wydarzenia | Inwestycje 2009-09-09 09:24:41

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Chcesz poznać specyfikę rynku kapitałowego oraz dowiedzieć się jak inwestować skutecznie? Nie może Cię więc zabraknąć w stolicy Dolnego Śląska podczas Wrocławskiego Dnia Inwestycji.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem giełdy już 10. października b.r.

Konferencja „Wrocławski Dzień Inwestycji” to dobra okazja do zdobycia wiedzy o giełdzie dla wszystkich osób inwestujących na rynkach kapitałowych oraz tych, które dopiero zaznajamiają się ze swoistością funkcjonowania giełdy.

 - Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy, która w niedalekiej przyszłości zaowocuje podejmowaniem samodzielnych i trafnych decyzji inwestycyjnych - mówi Tomasz Wojtasiewicz, przewodniczący oddziału wrocławskiego SII.

Konferencja składać się będzie z pięciu wykładów tematycznych oraz czterech prezentacji spółek, z których przedstawicielami będzie można porozmawiać na dedykowanych im stoiskach, dostępnych przez cały czas trwania konferencji.

 - Tematyka wykładów jest bardzo bogata, aby dostarczyć uczestnikom zróżnicowanych informacji - dodaje Piotr Kluza, wiceprzewodniczący oddziału wrocławskiego SII.

Goście konferencyjni dowiedzą się m.in. jak skutecznie inwestować na rynku NewConnect, poznają techniczne aspekty wyboru spółek oraz specyfikę inwestycji na rynkach wschodzących.

Wśród prelegentów znaleźli się cenieni praktycy i teoretycy rynku kapitałowego, tacy jak: Krzysztof Kamiński (HSBC), Tomasz Maślanka (Certus Capital), Miłosz Papst (Compentia), Tomasz Jerzyk (DM BZWBK), oraz Jarosław Augustynowicz (analityk SII, Laureat III miejsca w Parkiet Challenge 2009), który podzieli się wiedzą na temat inwestycji na rynku futures.

Więcej informacji: www.sii.org.pl

Tagi: inwestowanie SII giełda
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE