Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Indywidualne treningi dla osób pragnących rozpocząć działalność gospodarczą


Wiadomości | Zarządzanie 2009-09-02 09:56:29

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Powstała latem tego roku firma StartOne proponuje swoim klientom usługę, jakiej do tej pory na polskim rynku nie było. W oparciu o indywidualne spotkania firma prowadzi sesje doradcze, dotyczące zakładania i zarządzania nową firmą. Konsultacje w niczym nie przypominają, tych które prowadzą firmy szkoleniowe lub urzędy pracy.

Spotkania w całości skupiają się na problemach i pomysłach jednej tylko osoby i są prowadzone przez doświadczonych menadżerów, którzy zaczynali swój biznes w podobnej lub tej samej branży.

Nawet najlepsze szkolenia, prowadzone w niewielkich grupach kursantów zawsze dotyczą tylko ogólnych zasad prowadzenia firmy. Niestety wiedza zdobyta na takich szkoleniach rzadko sprawdza się w zderzeniu z konkretnymi problemami, dotyczącymi prowadzenia konkretnej firmy. Właśnie tę lukę wypełnia firma StartOne.

Sesje doradcze 321 StartOne - Wsparcie Na Starcie skierowane jest przede wszystkim do osób, które mają pomysł na własną firmę i chcą dowiedzieć się, jak wprowadzić ten pomysł w życie.

Właśnie temu zadaniu podporządkowany jest cały program spotkania. Jeszcze przed treningiem uczestnik, oraz osoba prowadząca uzgadnia, jakim obszarem będzie zajmować się przyszła firma, oraz czego dokładnie będzie dotyczyć rozmowa. Następnie program spotkania przygotowywany jest tak, aby uwzględniał wszystkie problemy i pytania, z którymi zwrócił się przyszły przedsiębiorca.

W trakcie spotkania uczestnik krok po kroku dowiaduje się od czego zacząć i w którym kierunku powinny zmierzać jego działania. Oprócz sformułowania strategii firmy konsultacje będą dotyczyć między innymi prowadzenia firmowych finansów oraz zasad skutecznej sprzedaży. Wszystkie wiadomości są dostosowane do konkretnych potrzeb osoby uczestniczącej w spotkaniu.

Jednym z najważniejszych elementów treningu są zaaranżowane spotkania z menadżerami, którzy już odnieśli sukces w branży interesującej uczestnika. Jest to wyjątkowa okazja na zapoznanie się z doświadczeniami i wiedzą osób, które kiedyś stawały przed podobnymi pytaniami i problemami. Także forma treningu jest dostosowana do potrzeb uczestników. Może mieć ono charakter osobistego spotkania lub rozmowy telefonicznej.

Cena za szkolenie także jest dostosowana do możliwości młodych przedsiębiorców i wynosi niecałe 200 zł.

Duża konkurencja oraz niepewna sytuacja gospodarcza, to główne powody, dla których młodzi przedsiębiorcy nie mają zbyt wiele czasu i okazji, aby uczyć się na własnych błędach. Szkolenie z elementami doradztwa 321 StartOne, to doskonały sposób, aby zmierzyć z wieloma aspektami prowadzenia firmy, jeszcze zanim staną się realnymi problemami. Trening 321 StartOne, to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które zakładają nową działalność, ale także dla tych właścicieli firm, którzy chcieliby wypłynąć na szerokie wody biznesu.

Tagi: nowa firma StartOne konsulting otwieranie firmy
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE