Kalendarz wydarzeń
Maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Kontakt bezpośredni i bezpłatny


Wiadomości | Marketing 2009-06-24 08:59:59

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

VoiceLink umożliwia każdemu mającemu dostęp do Internetu bezpłatną rozmowę z firmą, która zainstaluje na swojej stronie specjalną ikonę. Aby się połączyć nie trzeba instalować oprogramowania, zakładać konta, logować się czy wnosić jakiejkolwiek opłaty.

tworzona przez poznańską firmę Activis Polska sp. z o.o. i finansowana ze środków unijnych technologia VoiceLink (www.voicelink.pl) zdobywa rynek.

Rozwiązanie to skierowane jest przede wszystkim do firm, dla których bezpośredni kontakt z klientem ma istotne znaczenie, a umożliwienie całkowicie darmowego połączenia stanowić może dodatkowy sposób budowania przewagi konkurencyjnej. Dotyczy to przedsiębiorstw, wykorzystujących call center, dla których VoiceLink jest alternatywą w istotny sposób zmniejszającą koszty. Dzięki możliwości przekierowania połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, z technologii tej korzystać mogą także firmy, których pracownicy są mobilni. Zainteresowanie VoiceLinkiem wykazują też hotele, biura podróży, restauracje, organy administracji, uczelnie, szkoły i inne instytucje.

VoiceLink obsługuje zgłoszenia na zasadzie call center: informuje internautę o stanie połączenia, w razie potrzeby ustawia kolejność zgłoszeń, cyklicznie rozdziela wywołania kolejnym konsultantom oraz zbiera statystyki. Szeroki zakres tych ostatnich czyni z niego efektywne narzędzie badań marketingowych.

Zakres możliwych zastosowań jest praktycznie nieograniczony - ikonę VoiceLinka można umieścić na każdej stronie internetowej. Ponadto ikona umożliwiająca połączenie może zostać umieszczona w podpisie korespondencji elektronicznej. Daje to możliwość natychmiastowego kontaktu z osobą, która wysłała e-mail.

Platforma umożliwiająca komunikowanie się internautów z konsultantami jest obsługiwana przez Activis Polska Sp. z o.o., który jest operatorem usługi VoiceLink.

- VoiceLink oficjalnie został zaprezentowany podczas VIII Kongresu INFOTELA (3-5 czerwca 2009), w którym udział biorą najważniejsi uczestnicy rynku komunikacji elektronicznej - mówi Jarosław Jaśkiewicz, Dyrektor Handlowy w Activis Polska sp. z o.o.

- Zakończyliśmy tym samym trwający kilka miesięcy okres przygotowań tego projektu, który dzięki swej innowacyjności uzyskał poparcie kolegium ekspertów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i otrzymał dofinansowanie z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (...) Pozwoli nam to na stworzenie infrastruktury odpowiedniej do obsługi rosnącej grupy użytkowników VoiceLinka, szybkie zakończenie wszystkich planowanych prac rozwojowych i pełne wdrożenie na skalę masową. - dodaje Jaśkiewicz

Tagi: VoiceLink hotline komunikacja
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
~leon
2009-06-24 13:13:31niezłe
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE