Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Hotele.Oceniacz.pl udostępnia swoje opinie biurom podróży


Wiadomości | Marketing 2009-06-16 09:01:05

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Serwis Hotele.Oceniacz.pl, służący do wymiany opinii na temat bazy hotelowej na całym świecie, rozpoczął darmowe udostępnianie swojego kontentu. Dzięki współpracy nie tylko małe i średnie biura podróży mogą na swoich stronach internetowych wdrożyć coraz popularniejszą funkcjonalność na rynku turystycznym ocenianie hoteli przez turystów.

Zamieszczenie opinii na temat hoteli ma duże znacznie informacyjne dla potencjalnych klientów biur podróży. Pozwala im łatwiej podjąć satysfakcjonującą ich decyzję, jednocześnie wzbudzając zaufanie do firmy, która umożliwia otwartą weryfikację oferowanych przez siebie usług.

Dlatego obecnie niemal każde szanujące się biuro podróży udostępniło lub zamierza udostępnić swoim klientom opinie na temat hoteli, które proponuje na turnusy turystyczne. Dla wielu firm istotnym problemem jest jednak konieczność poświęcenia sporej ilości czasu i dodatkowych nakładów finansowych, potrzebnych do wdrożenia opcji i zebrania odpowiedniej ilości opinii.

Dlatego możliwość skorzystania z opinii serwisu Hotele.Oceniacz.pl daje właścicielom stron internetowych szansę rozwoju i znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. W szczególności, że internauci coraz bardziej doceniają możliwość podzielenia się opiniami w serwisach, w których można znaleźć wpisy wszystkich, polskich turystów, niezależnie od tego, z jakim biurem podróży udali się na urlop.

- Jesteśmy otwarci na każdą opinię, dlatego udostępniamy informacje zamieszczone w serwisie wszystkim działającym w Polce biurom podróży, niezależnie od ich skali działania i podpisanych umów z touroperatorami. Zgromadzone przez nas oceny hoteli to olbrzymia i bardzo przydatna wiedza dla osób planujących urlop, która z pewnością przyczyni się do wzrostu zainteresowania stroną internetową, wzbogacającą w ten sposób swoją ofertę – mówi Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o., właściciel serwisu Hotele.Oceniacz.pl.

Obecnie w serwisie Hotele.Oceniacz.pl zamieszczonych zostało ponad 7 000 opinii o hotelach, a każdego dnia internauci dodają nowe wpisy. Baza hotelowa serwisu to ponad 5 tys. hoteli, a ich ilość ciągle jest zwiększana.

Wdrożenie nowej funkcjonalności ze strony Hotele.Oceniacz.pl do witryny internetowej jest proste i nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych formalności. Wszystkie opinie dostarczane są w formacie XML, a dzięki możliwości skorzystania z różnych szablonów, ich wyświetlanie można dostosować do szaty graficznej dowolnej strony. Dzięki udostępnieniu kodów z najpopularniejszych systemów rezerwacyjnych (MERLIN.X, SYKON, BLUE VENDO, itp.) nową opcję można dostosować do praktycznie każdego internetowego biura podróży.

- Współpraca z każdym kolejnym biurem podróży pozwala wszystkim uczestnikom na zebranie dodatkowych wpisów i zwiększenie swojego kontentu, a aktualizacja nowych wpisów ustawiona jest automatycznie – dodaje Olczykowski.

Serwis Hotele.Oceniacz.pl umożliwia internautom nie tylko wymianę opinii na temat hoteli, ale również dodanie terminu swojego wyjazdu i poprzez system wiadomości skontaktowanie z osobami, które jadą w to samo miejsce. To pierwsza tego typu funkcjonalność wśród serwisów służących do opiniowania i komentowania usług hotelowych. Obecnie internauci dodali już ponad 1 000 swoich wyjazdów.

Tagi: oceniacz.pl wymiana opinii
Źródło: materiały prasowe
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE